Skocz do zawartości

[rower] GoSport ktory wybrac?


Dawid422

Rekomendowane odpowiedzi

moze i bym wzial tego krossa ale przez internet nie kupie :icon_mrgreen:(musze obejrzec rower osobiscie)ale jest jeden problem...nie bede jechal po rower specjalnie do krakowa-pytalem sie rodzicow ale powiedzieli ze absolutnie nigdzie nie jada bo w kielcach tez sa rowery. :P ...Czy ktos moglby sie przejsc do go sportu i sprawdzic sprawe tych hamulcow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto tu żartuje ??? Jedyna osobą co tu żartuje, to możesz być ty, że założyłeś ten temat i nie dasz sobie nic powiedzieć...

 

:EDIT: Widzę i to nie tylko ja, że napaliłeś się na te rowery i chcesz nas na siłę umęczyć, żebyśmy ci powiedzieli, żebyś kupił jeden z nich, po to, byś miał później na kogo zwalić, że kupiłeś dziadostwo, a w dodatku zbyt duże dziadostwo.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sory, ale już nie mogę z tobą. :icon_mrgreen::P:wallbash: O to chodzi, że nic nie robisz, by kupić jak najlepszy rower. Po prostu uparłeś się na tamten i nic innego nie chcesz słyszeć... :voodoo::angry2: No oprócz jednego... Najbardziej to chciałbyś usłyszeć, że ten Scraper to najlepszy rower w tej cenie na świecie .. Niestety to w żadnym stopniu nie jest prawda, co już niejednokrotnie żeśmy ci pisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, nie wierzę, że w całych Kielcach, w żadnym sklepie nie ma Krossa A4 16" do zobaczenia :)

 

Centrum Rowerowe MARGO

ul. 1 Maja 70 25-511

tel.: 41 343 11 85

margo.rowery@o2.pl

 

Etob - Sport

ul. Paderewskiego 18 25-004

tel.: 041 366 06 47

 

To są oficjalni dystrybutorzy Kross'a na Kielce. Zadzwoń i spytaj czy mają taki model. Dalej już chyba wiesz co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie pomyślałem o tym. :)

A jeszcze jedno, wysyłka jest za friko, bo może tu jeszcze być problem.

 

PS. Może dla pewności jednak wyjaśnię do końca:

- jak zobaczysz / przymierzysz w sklepie w Kielcach taki rower jak podałem wcześniej dziękujesz uprzejmie i wychodzisz

- dzwonisz do sklepu w Krakowie i pytasz o wszystkie szczegóły, które chcesz wyjaśnić: kolor :) , osprzęt, dostępność w tym rozmiarze (to, że jest na stronie nie znaczy, że jest w sklepie)- pamiętaj, że to model 2009 i może się różnić detalem od 2010

- jak wszystko jest ok, kupujesz płacąc np. przy odbiorze.

 

Wybacz brutalność, ale to mój ostatni post w temacie, mimo, że już wcześniej to obiecałem.

Jak to nie pomoże, to wymiękam :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...