Skocz do zawartości

[Stery] Dartmoor


Earl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie otóż które stery Dartmoora najbardziej opłacałoby się kupić i żeby pasowały do Street Fightera, interesują mnie modele :

 

-Moloko

-Bear

-Mighty Bear

-Steel Bear

-Combat

 

Interesuje mnie jeszcze czym różnią się Beary od siebie i czym się różnią Moloko i Combat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie dartmoory bo nie mam teraz dużo kasy na stery a chciałbym mieć jakieś na łożyskach maszynowych, steel i mighty beary to tak w ostateczności bo one kosztują od 150 (mighty bear) a steel bear 200. Chciałbym mieć moloko ale nie wiem czym różnią się od combatów np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio (tydzień temu), FSA The Pig DH Pro za 99 zł (jak chcesz nazwe sklepu to wysle na PW). Gwarantuję ci (nie tylko ja), że będą one o wiele lepsze od jakichkolwiek DARTMOOR'ów.

Wiesz o tym, że znakomita większość sterów masowych wychodzi z tych samych fabryk? Akurat stery to jest taki komponent, który wystarczy wziąć do reki i widać czy będzie ok czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje w wyborze sterów dartmoora " kup je jak najszybciej , a za 3 mies kupisz jeszcze drugie " } o takie powinno być hasło reklamowe ....

 

Te stery są dziwne , łożyska wypadają , strzelają po kilku jazdach ( w kilku sztukach to zaobserwowałem <moloko , bear >

 

Kup lepiej porządne S8 lub CB Opium C bądź . Pigów nie polecam , ciężkie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...