Skocz do zawartości

[błotniki] jakie do GF Wahoo?


Rutek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Jakie byście doradzili błotniki do GF Wahoo? Najlepiej żeby nie odstawały od koła jak w motocyklach enduro, ale z zachowaniem zdroworozsądkowego prześwitu.

Przewinęły mi się błotniki SKS ADVENTURE. Czy da się w normalny sposób (bez patentów) zamontować w ramie z Genesisem? A może macie jakąś alternatywę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Jakie byście doradzili błotniki do GF Wahoo? Najlepiej żeby nie odstawały od koła jak w motocyklach enduro, ale z zachowaniem zdroworozsądkowego prześwitu.

Przewinęły mi się błotniki SKS ADVENTURE. Czy da się w normalny sposób (bez patentów) zamontować w ramie z Genesisem? A może macie jakąś alternatywę.

Pozdrawiam.

 

Mam Wahoo z 2006 roku i szczerze takim błotników bym nie założył bo by mi wizualnie nie pasowały ;)

Obecnie na przedzie mam BBB MudCatcher'a a z tyłu BBB MtbProtector (ale raczej jeżdże bez niego) obecne wersje 2010 są ciutkę fajniejsze, ale ja na BBB nie narzekam.

Chyba że Ci zależy na jak największej ochronie to Twoja propozycja nie jest zła, przy czym sprawdź czy masz w amorze miejsce na śrubę do mocowania, jeśli nie to albo coś na rurę albo na widelec ale z mocowaniem do wnętrza rury sterowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...