Skocz do zawartości

[Koszulki] Nowe koszulki forum


Rekomendowane odpowiedzi

Po prawdzie projekt przygotował grafik z Top Printu, wg moich sugestii :). Co do koszulek, to mam dylemat, między 2 projektami, ale z głosem na razie się wstrzymam :). Dałem pod głosowanie Twój projekt z logo Szumgum, ponieważ istnieje cień szansy, że może wspomogą jakoś nasz tegoroczny zlot. Na razie czekam na odpowiedź z ich strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wszelkie dyskusje, komentarze, proszę zamieszczać w TYM temacie. Tutaj TYLKO I WYŁĄCZNIE głosujemy.

Wobec tego mam drobne zastrzeżenie do ankiety. Mianowicie, przy głosowaniu na koszulki można zaznaczyć i zagłosować na dowolną ich ilość, a nie tylko na jedną, jak jest w przypadku spodenek. :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@premier2 - chyba ludzie zbyt dosłownie zrozumieli text "tym razem na 1 projekt" :P bo opcja nr 1 zyskała parę głosów... (gdy w poprzedniej edycji było 0)

 

Dla pozostałych warto dodać, że chodzi o jeden projekt, a nie o pierwszy (1.) :)

Chyba cos źle patrzyłes, bo w poprzedniej miał(1 projekt) 2 głosy( z tego jeden mój).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

chyba ludzie zbyt dosłownie zrozumieli text "tym razem na 1 projekt" :P bo opcja nr 1 zyskała parę głosów... (gdy w poprzedniej edycji było 0)

Nie zgodzę się, bo projekt nr 1 miał wcześniej kilka głosów na swoim koncie. Jak zresztą pisze gilgamesz. :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nick powinien znaleźć się na lewym rękawie i to wystarczy, żeby nie wprowadzać dodatkowego bałaganu.

Co do głosowania, to zaznaczyłem, że najlepiej, żeby głos zabierały osoby zainteresowane kupnem, najwyraźniej niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Większość pewnie dopiero zobliguje się do zakupu, kiedy będą końcowe wyniki głosowania, niektórzy pewnie przed zakupem zechcą wiedzieć co kupią :)

BTW. To chyba logiczne, że tak, ale spytam, bo napisałeś tylko o koszulkach - na spodenki też musi być 15 chętnych, yup? :)

 

Można do głosowania dodać pytanie dot. umiejscowienia nicka na koszulce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...