Skocz do zawartości

[czluchow] Ustawki, wyprawy, i inne


tasior

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza i cisza. Za tydzień szykuje się chyba większa ustawka. Na sobotę zjeżdżają się chłopaki z Szczecina i Wawy + lokalne siły więc można by sobie powoli ustalać jakieś szczegóły w sensie w jaką stronę jedziemy, jak czasowo itp. bo rozumiem że jedziemy przyjemną wycieczkę z przystankami itp. :icon_wink:

 

Ps. jak wygląda sprawa z maratonem w Kościerzynie ktoś się faktycznie wybiera ile osób? ja chętnie się zabiorę ale w jedną stronę tylko do Kościerzyny.

 

Ps.2 - Jak tam wygląda sprawa startu w niedzielnym finale gryfa? Saren wybierasz się? Pozostała ekipa też startuje, dziś ostatni trening z Tomkiem robiłem który jutro wybiera się do Istebny odebrać swoje złote trofea za generalkę, a Marcin i Ja ruszamy do finałową Skandię do Rzeszowa, i też będziemy odbierać trofea za generalkę co prawda ja w srebrnym kolorze a Marcin dalej walczy by zawiesić na ścianie brąz za generalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przyjemna wycieczka połączona z "audytem" ścieżek rowerowych (pieszo-rowerowych) do Rychnów i Ględowa? Przejechałem dzisiaj obydwa odcinki i szlag mnie trafił. Ten "drogowy beton" nie byłby sobą, gdyby czegoś nie spieprzył. Pomijam rodzaj nawierzchni (kostka bezfazowa, ale i tak telepie), ale tradycyjnie nieprzepisowo wysokie krawężniki na przejazdach przez skrzyżowania z drogami wewnętrznymi (np. koło "Edenu" czy na zjeździe do stacji paliw w Rychnowach). W Ględowie na wjeździe na ścieżkę też może cyklistę "wystrzelić". Co prawda te ciągi nie są (chyba) odebrane przez inwestora, czyli GDDKiA, ale mam wrażenie, ze takie g..o pozostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie należą się gratulacje - tym bardziej, że za wielu cyklistów "profi" u nas się nie spotyka. Gdyby ktoś mnie jakiś czas temu zapytał, w jakiej dyscyplinie czy dziedzinie rekreacji człuchowianie są mocni, to bym wskazał na Nordic Walking kobiet :-). Po prostu spotykam w okolicznych plenerach więcej "kijkarek", niż cyklistów :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak nie poszło :P Niezbyt zdrowy wystartowałem w Istebnej no i niestety po 2h zasłabłem, musiałem schodzić z roweru i znacznie zwolnić. Później doszedł ból brzucha i kurcze, jednak mimo tego, że jechaliśmy koło mety na pętle GIGA nie zdecydowałem się na zjechanie z trasy. Na szczęście tym razem sprzęt nie zawiódł i jakoś udało mi się dojechać. Wynik niezbyt dobry, jednak cieszę się, że udało się ukończyć moim zdaniem najtrudniejszy maraton w tym sezonie. Dobrze, że było sucho. Wole nie myśleć o tym, co byłoby gdyby padało.

Istebna to moim zdaniem najlepsze miejsce na maraton. 100 % MTB :D Polecam każdemu maraton oraz wyścig MTB Trophy - wrażenia niezapomniane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem dołączy bo jutro ściganie po moich podwarszawskich terenach, ale słyszałem, słyszałem, że było ciekawie :D szczególnie ten POWERADE na pewno urozmaicił wyprawę :)

 

Nie miałem okazji więc gratulacje dla wszystkich śmigających Człuchowian za miniony sezon startowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nie sugerowaliśmy nic burmistrzowi cała Luiza to był Nasz pomysł i wykonanie, burmistrzowi zgłosiliśmy poprostu, że taka impreza się odbędzie.

 

2. no z pewnością dzięki powerade wyprawa nabrała kolorów =) do tego wszytskiego samo naprawiająca się dętka Sarena =) bo przy powerade praca odrazu idzie lepiej a dętki same się kleja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli było tylko dwóch, to być może Was widziałem na horyzoncie (od strony Wyczech) na skrzyżowaniu gruntówki wzdłuż Szczyry z DW201 :-)

 

http://www.bikebrother.com/ride/55840

 

Maciek - nie wierzę, że w 40-to tysięcznych Chojnicach nie ma więcej rowerowych zapaleńców. To raczej brak "iskry", która by płomień roznieciła...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...