Skocz do zawartości

[kultura jazdy] pozdrowienia na drodze


Rekomendowane odpowiedzi

A tam. On i tak będzie uważał swoje. Pewnie kaskę ciągnie jeszcze od rodziców, to nie wie co to praca, rodzina, obowiązki itd. (wypowiedzi nie wskazują na zbyt dojrzały wiek)

Ja mam gdzieś czy taki ktoś jak ten użytkownik, by mnie pozdrowił czy nie. ;)

Jeżdżę dla przyjemności, a nie bo ma być po mnie widać tą SUPER GRUPĘ do której ktoś taki przynależy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś czy taki ktoś jak ten użytkownik, by mnie pozdrowił czy nie. Jeżdżę dla przyjemności, a nie bo ma być po mnie widać tą SUPER GRUPĘ do której ktoś taki przynależy.

Dokładnie! I to powinno stanowić puentę tego tematu.

 

Co do "kolegi" lukaspecrh92 to ciężko takie żenujące wpisy komentować. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skwituję to w ten sposób NIGDY NIE KŁÓĆ SIĘ Z IDIOTĄ BO NAJPIERW SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU A NASTĘPNIE POKONA DOŚWIADCZENIEM

mam brzuszek a i owszem raz jest raz go nie ma,ciuszki firmowe mam,Teamowych nie posiadam bo co one mi dadzą??prędkość,prestiż,jakość jazdy??? jeżdżę sprzętem za 1600 na który długo pracowałem ciężko i odkładałem aby po wielu latach usiąść na ukochanej maszynie jaką jest rower po bardzo brutalnym wypadku jakiemu uległem na rowerze i latami nie mogłem się zdecydować na powrót do jazdy,jeżdżę cały rok bez względu na pogodę jaka jest nawet przy mrozach -30!! i zapamiętaj kolego że i ty się zestarzejesz i złapiesz brzuszek o ile dolecisz do 50 a życzę ci jak najlepiej

 

Kadargo pozdrawiam serdecznie kolego i raz jeszcze dzięki za brelok jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał złożyć samokrytykę

 

Proponuję już teraz zacząć trening ;) Jak zagłębisz się w temat oczekuję, że zrobisz to publicznie w tym wątku. :)

 

Choć faktycznie zwrócenie przez Ciebie uwagi na ten temat, skłania mnie do przyznania, że użyłem tego zwrotu trochę na wyrost. Ale niech będzie to taki mały kredyt zaufania i motywacj do poprawy swojej wrażliwości na otaczający nas świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...