Skocz do zawartości

[ból] okropny ból pleców


almaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Problem bólu pleców mam od zawsze...na rowerze (co prawda mam skolioze, no ale...dużo osób ją ma). Domniemam że to przez złe ustawienie siodełka, bo gdy dam sobie wyżej, po 10-15 minutach trzymania się kierownicy, ledwo się prostuje, a później z trudem wracam do poprzedniej pozycji. Znów mając siodełko nisko, choć nie mam bólu pleców, jest mi jakoś nie wygodnie. Co mam zrobić?. Jak prawidłowo ustawić siodełko względem kierownicy?. Proszę o pomoc, pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost-173cm.

Rama 17,5.

 

Rower kelly's madman 2005, z tym że jedyne co zostało fabryczne, to rama, sztyca, obręcze, kierownica, mostek i amortyzator. Piszę, bo zdjęć nie mam czym na ten czas zrobić, a oryginalne jest tutaj:

http://rowery.onet.pl/4,35,139084,848,kelly_s_madman,sprzet.html

Szkoda że kierownicy wyżej dać nie mogę, bo lubię jeździć wysoko, ale przez to strasznie garbię się do kierownicy i potem bolą mnie plecy. Jedyne wyjście jak już mówiłem, to niestety siedzenie nisko, wtedy nic mnie nie boli. Chyba że jest jeszcze inne rozwiązanie?. Może rzeczywiście rama jest za mała, albo mostek za krótki?. Jeśli tak, to co?.

 

Ps.: Trzeba skopiować cały link i wkleić. Niestety przez wstaw odnośnik nie chce działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...