Skocz do zawartości

[prośba] spełniam marzenie, pomożecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jestem tu nowa i zakładam nowy wątek, mam wielką prośbę, bierzemy z rodzinką udział w konkursie FA " fabryka marzeń" potrzebujemy dużej ilości komentarzy, żeby marzenie zostało spełnione. Oto link do marzenia, wystarczy wkleić i przejść do strony: http://fabrykamarzen.eu/justyna-jestem-sobie-taka-mama-choc-kulawa

Pod marzeniami zostawia się komentarze,jeśli możecie roześlijcie wśród znajomych, może sie uda. Na stronie widoczny jest fragment tekstu z marzeniem, ale całośc brzmi tak : Jestem sobie taką mamą, choć kulawą- roześmianą Wejdę tam gdzie mnie nie chcecie i zobaczę góry w lecie. Udowadniam swoją siłę, to nie zawsze bywa miłe. Choć na kulach się opieram, kiedy boli maści wcieram. Żeby synek mój malutki, nie znał jakie tego skutki. Ćwiczę nogi, no i ręce by móc zrobić jak najwięcej. Choćby z Piotrkiem samolocik, bo to mój mały, kochany „ pilocik”. Piorę, sprzątam i gotuję , zmywam, gadam i prasuję. Taka ze mnie jest wariatka, czasem noszę w głowie kwiatka. Teraz mi się rower marzy, może jakiś cud się zdarzy? Rower 6000,00 kosztuje, więc ja cudu potrzebuję... Pomkniemy tam, gdzie dla nóg za daleko, przyjrzeć się łąkom, lasom i rzekom. Bo chcę być zwykłą, wesołą dziewczyną i gonić życie z moją rodziną.

Walczę o specjalny rower, dzieki któremu bedę mogła jeździć z moim synkiem. Tradycyjny rower odpada, bo przez swoją niepełnosprawność nie dam rady jeździć na " normalnym" rowerze,rower stacjonarny już mi bokami wychodzi, krajobraz sie na nim nie zmienia . Rowerem zdrowiej i jedzenie sie nie odkłada, a jak sie chodzi o kulach to o kondycję trzeba dbac, a jak sie nie chodzi o kulach też :).Komentarze można zostawiać do 31.08.2010 za wszystkie wystawione już teraz dzieki, obiecuje, że dam znać jak nam poszło. Pozdrawiam Justyna

post-132790-1281355696,5_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...