Skocz do zawartości

[Bielsko-Biała]


piaseq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

ZAPRASZAM

 

http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=104777899606738&index=1

 

ZAPRASZAMY ..... Tempo raczej spokojne - każdy da radę - to nie wyścig MTB

 

Miejsca Zbiórki

miejsce I .......... Lotnisko - 8:30

- skrzyżowanie ulic: Lotnicza i Zwardońska

miejsce II ........... parking pod Dębowcem - 9:00

- skrzyżowanie ulic: Karbowa, Olszówka , Skalna i Aleja Armii Krajowej,

 

http://www.facebook.com/pages/Modelarnia/147340938640075#!/event.php?eid=104777899606738

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.04.2011 Pojedziemy na trasę ok 80km. Opcje są 2:

 

1. Kocierz Rychwałdzka z zahaczeniem o zespół hotelowy Kozubnik pod Żarem w ramach ciekawostki.

2. Dookoła jeziora Goczałkowickiego

 

Wyjazd godzina 10:00 z lotniska.

 

@Gizmomk

PS. Ta Wasza turystyczna trasa wydaje się być mało turystyczna:

a) ma być zimno i 8 rano raczej nie chcemy się odmrozić :)

B) na szlaku Szyndzielnia-Klimczok-Błatnia warunki jeszcze nie są sprzyjające do turystycznej jazdy :)

c) byłem na tej trasce 3 dni temu i skończyło się choróbskiem a było dużo cieplej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) na szlaku Szyndzielnia-Klimczok-Błatnia warunki jeszcze nie są sprzyjające do turystycznej jazdy :)

 

piaseq, czemu tam warunki są niesprzyjające ? Jutro możliwe, że tamtędy będę jechał

 

Śnieg, lód, błoto i zimno jak diabli, do tego jutro ma wiać na urwanie głowy. Powiedziałbym, że warunki dalekie do rekreacji :)

 

Ogólnie da się to ładnie przejechać ale z opcją "zjazd z Klimczoka niebieskim do Szczyrku" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie jutro chwilę to zapraszam w okolice Decathlona, gdzie będziemy robić mini zawody relaksowe, choć przy mojej aktualnej kondycji nieźle się zmęczyłem po kilku szybkich kółeczkach :)

 

 

O! Cześć Harry, kopę lat! Mnie będzie ciężko ale mam nadzieję, że się wreszcie spotkamy na wspólnym rowerowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na forum wyczytałem to impreza (8h na okrągło) odwołana.

Właśnie przeskrolowałem sobie stronę, no niestety... w zeszłym sezonie zawody nie doszły do skutku, nie udało się nam ostatecznie przekonać miasta.

Ten rok zapowiada się doskonale, miasto współpracuje, Lasy również :)

 

W B-B już 8 maja nastapi rozpoczęcie naszego sezonu. Traska 8h jest oparta na ścieżkach Cygaskiego Lasu i jest ciekawa i zapewnia sporo adrenalinki :)

Generalnie będziemy w tym roku częścią corocznego Rajdu Rodzinnego, rozszerzamy ofertę BTC dla osób, w których drzemie duch rywalizacji a niekoniecznie maja ochotę na spacerowo/asfaltową wycieczkę.

 

NAtomiast 11 czerwca Bielska edycja Enduro Trophy - tutaj juz nie ma 'zmiłuj' :) Na trasie ET ujmujemy najlepsze/najciekawsze/najtrudniejsze odcinki jakie oferuje okolica.

 

20 sierpnia ET Brenna - na lekko przeprofilowanej trasie, będzie się działo :)

 

Pozdrówka

 

Piaseq - też nie moge się doczekać, choć nie ukrywam, że czuję się troszkę niepewnie - znam swoje możliwości ;)

Jak znajdziesz chwilkę to wpadnij pogadać.

Zaproszenie oczywiście dla wszystkich chętnych :) fajnie poznać nowe osoby z okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze, że zrezygnowałem z jutrzejszego wypadu... :thumbsup:

 

Wiało jak cholera i ciężko było się ubrać na wyjazd. Błota o dziwo było mało ale to dzięki temu, że mróz jeszcze trzymał przy gruncie. Ostatnie wiatry zrobiły swoje i śnieg z polany pod Klimczokiem również w większości zniknął. Można powiedzieć, że jak wiatr ustanie to traska przez Szyndzielnię, Klimczok i Błatnią będzie już bardzo przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...