Skocz do zawartości

[Rogelli] W Trójmieście


GdyniaBiker

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy widzieliście gdzieś w trójmieście odzież Rogelli?

Konkretnie chciałbym przymierzyć szorty (model Marsala).

Szukałem dystrybutorów też w zeszłym roku i bez skutku.

Żuchliński nie ma, MKBike powinien mieć, ale jak zawsze, nawala na całej linii i w ogóle nie sprowadza aktualnej odzieży, strasząc szmatami sprzed kilku lat w wysokich cenach i tymi samymi butami northwave, które widuję co roku, jak tam wpadam :D Był chyba jeszcze jakiś sklep, który, jak się okazało, już nie oferuje rzeczonej marki.

No to czekam na ewentualne donosy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamawiałam spodenki w sklepie internetowym... Nie mogąc się zdecydować pomiędzy S i M wzięłam obie pary z zastrzeżeniem odesłania jednej. Różnica była tak niewielka, że zostawiłam sobie jedne i drugie, bo naprawdę fajnie się w nich jeździ. Tyle że to zapewne jakiś inny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, ale brałeś chyba inny model ;)?

No tak, tam mają rogelli, podobnie na allegro, ale chciałem obmacać.

Zwłaszcza, że nie mogą być za szerokie, bo mają tylko gumę w pasie,

a z drugiej strony nie chcę, żeby były przykrótkie.

No wiem, na mnie trochę mniejsze :)

 

A to o livestrong to w jakim kontekście :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w MK - kupiłem sobie buty Specialized Sport MTB :) i widziałem ciuchy ENDURA :) - drogie ale rewelacja. Masz racje, że na wieszakach wiszą 3/4 brzydkich i cholernie drogich ciuchów. Rogelli chyba w 3miescie nie znajdziesz ( może napisz do nich emaila - czy mają tutaj jakiegoś przedstawiciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mają tylko jeden sklep w gdańsku na Morenie. Dopiero co się przeprowadzają i mają duży bałagan - ale obsługa wie co gdzie leży :) :)

Generalnie też jestem zwolennikiem zakupów przez internet........ale swoje pierwsze buty musiałem przymierzyć żeby bubla nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odświerzam. Wie ktoś może, gdzie mogę poprzymierzać spodneki pokroju Rogelli, Mimo, Bimme, Endura? Ewentualnie poleci konkretny model. Szukam czegoś na kilkudniowe wyprawy, muszą dać radę przy jezdzie parędziesiąt kilometrów dzień w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...