Skocz do zawartości

[Maraton] Mistrzostwa Polski w Jeleniej Górze w Maratonie MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie do was forumowicze. Wybieram się na MP w maratonie do Jeleniej Góry wiecie może jaki jest tam poziom trudności ? Trasa: szybka, techniczna, błotnista, kamienista ?

Proszę o odpowiedź z gór dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz dać link do tej strony? Bo chciałbym uzyskać jakieś informacje, a nic nie mogę znaleźć.

 

edit: już ogarnąłem temat,,,,

 

A może mi ktoś powiedzieć jak będzie wyglądał start na tych zawodach? Nigdy nie startowałem na Bike maratonie i słyszałem, że zawodnicy są puszczani w pewnych odstępach czasowych, czy to jest prawda? Będę startował na dystansie Giga,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sektorów startowych to są ustalane według średnich prędkości zawodników na poprzednich edycjach, jak nigdzie nie startowałeś wcześniej to teoretycznie będziesz stał w 7-dmym czyli ostatnim sektorze. Nie masz się czym przejmować bo myślę, że akurat na tą edycję organizator coś trochę zmieni i Ci startujący w MP będą stali przed tymi co nie startują w MP (jadą sobie mega albo mini ;) ), a wcześniej brali udział już w jakichś maratonach.

 

Chyba pierwszy raz Grabek organizuje MP więc zastanawiam się jak to wypadnie, na razie info o trasie jest dobrą zapowiedzią od orga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sektory są z jakimiś odstępami czasowymi puszczane (czas zależy od początku trasy) ale tak jak piszę na MP mogą coś pozmieniać.

 

Co do Mistrzostw Polski to odbywają się tylko na najdłuższym dystansie ponieważ są to MP w maratonie, a mega i mini to już nie maraton ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedziesz z 1 sektora, ja też  :)

 

Nieraz puszczają z większymi odstępami, czego dowiedzieć się możemy przed startem.

 

Zazwyczaj jest to 30s, ale bywa i więcej, a nawet może być opóźnienie w starcie spowodowane dużą liczbą uczestników i niewyrabianiem się z zapisami  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...