Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :P

Mam na imię Paweł, w tym tygodniu minie 17 lat jak już jestem na tym świecie, ale na poważnie jeżdżę od 3-4 lat :)

Kręcę zwykle w okolicach Zagłębia Dąbrowskiego, ale trafia się że wyskoczę w Beskidy na miesiąc czy dwa.

Obecnie cieszę się bliskością wiosny bo odkąd miech do tyłu poszedłem na rower w śnieżyce, dostałem od rodziców 'bana' na rower do końca zimy :)

Pozdrawiam wszystkich mniej i bardziej zapalonych rowerzystów i rowerzystki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

MAteusz mam 30 lat. Mój rower to NORTHTEC HATOR Carbon. Przygoda z rowerem zaczęła się dawno, ale jakiś niefajny złodziejaszek ją przerwał. Po kilku latach przerwy wracam z zupełnie nowym rowerkiem i zapałem.Jeżdzę w okolicach SJZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Adam. Lat 35. Na rowerze jeżdżę od dziecka, choć na czymś lepszym od ok 12 lat.

Kręcę głównie do pracy (Katowice) jak i po okolicy (Zagłębie Śl.-Dąbr.) oraz po Jurze i okolicach Pustyni Błędowskiej.

Widzę parę osób z okolicy tu jest na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Adam 22 lata ze stolicy Podbeskidzia. W zeszłym roku zakupiłem nowy rower i mam zamiar powrócić na dwa kółka. :D Poprzedni skradziono z piwnicy :D Tym razem nie popełniam tego samego błędu i swojego czarnucha trzymam w domu. :P

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem Tomek mam 15 lat. Na rowerze jeżdżę od przysłowiowego zawsze, ale na poważnie dopiero może ze 3 lata...zawsze mój "sprzęt" (błahahaha) to rowery wartości do 100zł...czas wziąć coś porządnego :D:D Miłego jeżdżenia, mało wywalania :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Na rowerze jeżdzę od kilkunastu lat :whistling:

Na forum trafiłem przypadkowo. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj sporo ciekawych informacji oraz jeszcze więcej fajnych ludzi o takich samych zainteresowaniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Jestem Rafał, mam 32 lata, mieszkam u podnóża góry Ślęży (śląski Olimp)- pomiędzy Wrocławiem a Świdnicą.

W tym pięknym dzisiejszym dniu, jakim jest pierwszy dzień wiosny, rozpocząłem sezon 2010! Mam nadzieję, że będzie on jeszcze bardziej udany i owocny od poprzednich, czego także życzę wszystkim Forumowiczom!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Jarek, mieszkam w Legnicy i mam trochę latek na karku :-)

Na rowerze jeżdżę od dziecka, miałem wprawdzie kilka przerw, ale od 10 lat robię to w miarę regularnie.

Moje ulubione trasy wiodą po Pogórzu Kaczawskim i górach okalających Kotlinę Jeleniogórską.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem Jacek mam 22 lata i mieszkam obecnie w Poznaniu gdzie studiuje i pracuje weekendami:), pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego. Jezdze tylko po szosach, nie rajcuja mnie górki i pagórki, aktualnie szukam nowego roweru, w przeszlosci mialem Krossa Grand, ktorego mi ukradli:( Póżniej author Horizon śmigał pięknie:) Był już Górski, był crossowy, obecnie chcę kupić szosówke, która będzie nie jako spełnieniem moich rowerowych marzeń:D Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników forum.

 

Sezon rowerowy oficjalnie uznałem za otwarty czas więc się przywitać.

 

Rowerem, jak zapewne każdy na tym forum, jeżdżę od zawsze. Od zawsze było tego jednak niewiele - ok 200-400 km rocznie. W tym roku, w związku z pewnymi planami startowymi, czeka mnie o wiele więcej pedałowania... o wiele, wiele więcej... :icon_confused:

 

Co do mojej osoby - 30 lat stuknęło jakiś czas temu. Z innych sportów - troszkę biegam (latem "tradycyjnie", zimą na nartach) i pływam. Na rowerach się nie znam - dlatego z góry proszę o dużą dozę wyrozumiałości. A pytań mam sporo :thanks:

 

 

Pozdrawiam i "do napisania" w innych wątkach

 

Motylop

Тише едешь, дальше будешь!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, lat dwadzieścia jeden, Gdynia.

 

Od zawsze jeździłem na rowerach... zakupionych w marketach za max. 300 zł :laugh: Pomimo posiadania sprzętu z dna uwielbiałem jeździć na rowerze każdego dnia (fajny rym wyszedł :unsure: ). Z powodów zdrowotnych nie jeździłem od mniej więcej czterech lat. Teraz jednak sytuacja się ustabilizowała i zamierzam zakupić lepszy rower (ten z tesco się rozleciał :) ) oraz regularnie pogłębiać swoją wiedzę.

 

Byle tylko cierpliwości i samodyscypliny starczyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem Grzegorz lat eee 33 :whistling: No i raczej jestem laikiem jeżeli chodzi o rowery. W każdym razie do tej pory. Teraz staram sie to nadrobić przy pomocy tego forum (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie !

Nazywam się Michał lat 29 pochodzę ze Świdnika. Na rowerze śmigałem od małego, później miałem parę lat przerwy ale od tego sezonu wracam do jazdy! Moja strzała to Giant Trance X 4 09r.

 

Życzę wszystkim owocnego kręcenia w 2010r.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hanson82

Witam jestem Marcin mam 27 lat ( jeszcze chwilę :) ) Na rowerze jeżdżę od zawsze lecz typowo rekreacyjnie.

W zeszłym sezonie z powodu braku czasu ( i chętnych do wspólnych wypadów ) nie jeździłem za wiele ( przynajmniej nie tyle ile bym chciał ) ale mam nadzieję że w tym roku się to zmieni, bo planuję pozbyć się "brzuszka" :D

Pozdrawiam wszystkich lubiących rowerowe wojaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i klubowiczów. Mam na imię Daniel lat 25 mieszkam w Biskupcu woj War-Maz. Od ok 10 lat nie jeździłem na rowerze ale teraz zacząłem na nowo odkrywać uroki tego sportu i jestem w trakcie kupowania dwóch rowerów jeden dla mnie a drugi dla żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Angelika mam 16 lat:)

Na rowerze śmigam już od 3 lat. Niedawno zaczęłam startować w różnych maratonach. Rower to moje drugie ja, bez którego nie mogę się obejść. Jest on moja pasją, a jednocześnie miłym spedzaniem wolnego czasu w gronie przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Bracia i Siostry :thumbsup:

Krzysztof, 27 lat. Na rowerze od 4 roku życia a od 3 lat profesjonalne(choć amatorskie XC :wallbash: )Mój rejon to Polanica-Zdrój, więc jest gdzie się rozbijać :wallbash:

Obecnie jeżdżę na ramie Author Basic a reszta to różnie :)w tej chwili napęd to mix SLX i XT a w drodze amor Suntour Axon RLD :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...