Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Trafiłem na to forum szukając nowych części do mojego starego GT. Za gówniarza lubiłem jeździć rowerem, teraz staram się "odświeżyć" to hobby. Mam 24 lata i pochodzę z Gdyni. Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! jestem Anka mam 26 lat i czarną Meridę Kalahari.

kupiłam ją sobie kilka lat temu w wigilię za pierwsze zarobione pieniądze :)

porzuciłam ją na dwa lata na rzecz fiata Panda :) ale w tym roku obiecuję sobie że

znów będziemy jeździć po bezdrożach.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! :D

 

Jestem Dawid 16 lat i ok półtora roku ostro jeżdże z kumplem w XC. Moja maszyna to Author Versus, śmiga zarąbiście :D Jestem spod Katowic, może i nie ma tu za specjalnych terenów do XC ale dla chcącego nic trudnego :D

 

Pozrdo dla wszystkich zapalonych jak ja kolegów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów

Mieszkam w Krakowie lubię jazdę szczególnie po krzakach i błocie choć bardzo często jeżdżę rowerem do pracy wybierając drogi na przełaj gdyż asfaltu za bardzo nie lubię. Poza tym aktualnie chcę zmienić rowez z Authora na Ghosta lub Krossa o co też pytam w innym wątku z prośbą o pomoc w wyborze 2 modeli rowerków.

Pozdr.

SlyWhite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mirek mnie zwą :)

 

Rowerem dobrym nie jeździłem nigdy , od pewnego czasu coś staram się kupić. Dotychczas przeglądałem forum jako niezarejestrowany użytkownik mam nadzieję , że dzięki waszej pomocy dowiem się wszystkiego o rowerach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Nazywam się Jarek na rowerze od zawsze się przemieszczam. Mój sprzęt to Kross Level A4. Forum odwiedzam od dłuższego czasu, aż tu w końcu postanowiłem się zarejestrować i jestem, Jeszcze raz witam Wszystkich!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam na imię Mateusz, mam prawie 18 lat, dopiero zaczynam swoją historię z rowerami, mam starego Gianta, którego postaram się odmłodzić i doprowadzić do stanu użytecznośći(więcej info na forumowym blogu), jak fundusze pozwolą, to może w niedalekiej przyszłości kupię jakiegoś MTB-ka do około 1000zł. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam na imię Tomek, 24 lata. Planuję trochę zmienić tryb życia i zacząć swoją przygodę z rowerem, mam nadzieję, że mi się to uda.

Muszę jednak najpierw znaleźć jakiś fajny rowerek i liczę na Waszą pomoc w wyborze :icon_wink:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Michał, rocznik 1989, jestem ze Szczecinka, aktualnie mieszkam w Koszalinie. Od ponad 5 lat nie jeździłem na rowerze, dawno temu to była moja pasja (XC) - do czasu gdy gwizdnęli mi rower na który zbierałem kasę prawie 2lata… Odechciało się wszystkiego :D Ale w końcu zdecydowałem że trzeba wrócić do formy - no i oto jestem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...