Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Bondziorno ;) Duzo o sobie pisal nie bede na rowerze jezdze od jakiegos czasu,i pasi mi to :) mam skladaka tzn metoda prob i bledow ozywilem stara rame dodadjac do niej czesci i jezdzi :) mieszkam w birmingham uk pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Jestem Rafał albo też "Nurzi" mieszkam w Rudzie Śląskiej. Śmigam od kiedy pamiętam, uczyłem się na pelikanie :bye2: Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Garego Fishera który stoi w garażu na forum :) jestem troszkę do tyłu jeśli chodzi o sprzęt gdyż 3 lata temu skroili mi mojego kochanego Kellysa. W tym czasie zrobiłem prawko i jakoś nie spieszyło mi się do powrotu na rower. Na szczęście stara miłość nie rdzewieje a jazda samochodem stała się nudna więc zakupiłem moją drugą miłość hehe Garego. Póki co 200 km i jest git. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Krzysiek z pod Sandomierza. Mam 29 lat. Rowerem więcej zacząłem jeździć 4 lata temu. Zmusiła mnie sytuacja kiedy straciłem prawko. Dodatkowo Operacja kolana i potrzeba większego ruchu. Zacząłem od przechładzanej maszyny za 150 zł po 2 sezonach przesiadłem się na AUTHORA Clasica. I w tedy się zaczęło. Dojeżdżam do pracy 24 km (w sumie) i w każdej wolnej chwili wsiadam i jadę. Lekkim osobistym sukcesem uważam że dzieciaki w niewielkiej rodzinnej mieścinie zamiast okropnymi skuterami zaczęły jeździć rowerami:) A do "większej" jazdy udało mi się namówić 3 kumpli wszyscy na AUTHORAH. Drużyna "A" :confused:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Po 3 latach przerwy i wożenia zadka wszystkim co miało jakikolwiek napęd spalinowy przyszedł czas na rowerek.

Sprzedałem sztywniaka bo zawsze chciałem full'a i tak tu trafiłem, bo nowy nabytek = nowe problemy, które mam nadzieję niebawem rozwiązać, szkoda tylko że takimi kosztami :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Artur. Bardzo spodobało mi się to forum i uzupełnienie wiedzy o roweruch nie zaszkodzi ponad to na rowerze śmigam od zawsze, tylko no wiadomo co jakiś czas inny bike ;] ostatnio bardziej się kieruje w stronę streeta ale dobrym dh nie pogardzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dawid, lat 23, zamieszkały Wrocław. Od około tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem KTM'a. Sporo przydatnych informacji podczas poszukiwań nowego roweru znalazłem właśnie na tym forum. W temacie rowerowym się dopiero rozkręcam.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Miłosz. Mam 14 lat , mieszkam w Jaśle a na rowerze jeżdżę od czasów przedszkolnych :D .

Powoli zagłębiam się w techniki dirtu ;) więc zaglądnąłem tutaj na forum.

Dowiedziałem się wielu rzeczy które pomagają mi w poszerzaniu mojej wiedzy ;) .

Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwego sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Łukasz, rocznik 81, mieszkam w Pierwoszynie koło Gdynii. Własnie kupiłem sobie nowy rower (poprzedni padł mi w 97r :whistling: ) i szukając informacji na temat czyszczenia i konserwacji trafiłem na to forum. Znalazłem to czego szukałem i o wiele więcej zatem myślę, że zostanę tu na dłużej.

 

No i przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Mam na imię Paweł, mam 23 lata, 182 cm wzrostu i 75kg. Ogólnie ciężko powiedzieć gdzie mieszkam dlatego wpiszę obie miejscowości gdzie mozna mnie złapać to Juszkowo (koło Pruszcza Gdańskiego) oraz Gdynia. Swój wymarzony sprzęt zamierzam kupić w ten piątek lub w przyszłym tygodniu zależnie od tego czy zdążę zanim zamkną sklep :P Od razu prosiłbym o pomoc w wyborze w tym temacie http://www.forumrowerowe.org/topic/68535-zakup-rower-do-1600zl-kona-fire-mountain-merida-matts-40d/page__p__724547__fromsearch__1entry724547

 

Mam nadzieję że ktoś z moich rejonów wybierze się od czasu do czasu na jakiś wspólny wypadzik, czasem jakieś piwko, a może i nauczy mnie co nieco abym również się zaraził tym wirusem :)

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Mam na imię Adrian. W tym sezonie zaczynam przygodę z poważniejszym rowerem, jest w trakcji jego składania. Mieszkam w Wodzisławiu Śląski, głównie śmigam po asfalcie, ale często też po lesie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam 16lat i mieszkam w Łodzi (dokładnie Widzew Wschód). Zarejestrowałem się na forum bo równie jak wy moją pasją są rowery. Tylko proszę nie bierzcie mnie za jakiegoś dresiarza, palacza itp. Moją główną trasą jest Las Łagiewnicki (Arturówek). Niestety jeżdżę tylko w weekendy bo ograniczają mnie obowiązki szkolne, ale już niedługo to się skończy bo idą WAKACJE! Będę sobie powoli czytał i rozmawiał na forum ale jeszcze muszę się wczuć w klimat :). Może w niedzielę wkleję zdjęcia mojego roweru to sobie trochę pogadamy.

 

Pozdro Dla Wszystkich Użytkowników!

 

PS: Jak się wkleja zdjęcia tutaj na forum? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rowerem jeżdżę od zawsze. Do pracy i na miasto mam 24 letniego waganta. Poza tym od lutego jestem szczęśliwym posiadaczem szosówki na ramie Orłowskiego z osprzętem Campagnolo. Niestety na zbyt częste treningi z uwagi na uprawianie aikido i biegania nie mogę sobie pozwolić, ale zaliczyłem pierwszy maraton szosowy i zabawa trwa :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Cyklistów :D

 

Mam na imię Mateusz i mam 23 latka, ok. 194 cm wzrostu i 102 kg,mieszkam w Gdańsku. Zaczynam przygodę z rowerkiem dla zabicia czasu po dwóch etatach i jako nowe hobby...na dniach kupuję Unibike'a Fusion rama 23 cale...do tego buty SPD i w drogę...jazda raczej amatorska trochę ścieżek i lasów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Mateusz, (tylko) 15 lat :icon_mrgreen:.Mieszkam w Krośnie (podkarpackie). Swoją przygodę z rowerami zacząłem jak chyba każdy, czyli od Komunii. Było kilka lat przerwy, ale wracam do jazdy na wakacjach. Już sprawiłem sobie rowerek Focus Blue Ridge.

Lubię polski rap, reggae.

P.S. Jakby ktoś chciał pośmigać w okolicach Krosna (~30 km, bo zaczynam) to pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...