Skocz do zawartości

[prędkość] kto ile i na czy


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio bylem parę dni w Bieszczadach w Polańczyku.

Zabrałem ze sobą rower i włóczyłem się po tamtych okolicach. Raz zrobiłem wycieczkę i pojechałem na szybowisko w Bezmiechowej Górnej . Podjazd 3.3 km koleś na górze mówił, że w pinie około 200 m ;D z górki powrót był ekstra jechałem 79 km/h :icon_wink: Dodam, że jeżdżę na oponach 2.1

A teraz wy się pochwalcie ile wam się udało wyciągnąć bez pedałowania z górki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 km/h, no ładnie ładnie :icon_wink: Mój rekord to 66,2 km/h na podjeździe pod domem kolegi. Można było więcej ale nie wiedziałem czy jedzie samochód ;) W mojej okolicy nie ma gdzie rozwijać takie prędkości. Maksymalne prędkości to 50-60 km/h. Jedynie w górach można poszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 56,9 km/h...

Mało, mało, ale może dla tego, że mieszkam w Warszawie i ciężko tu o długie lub strome zjazdy.

Rekord ten padł na alei Wilanowskiej, jeśli komuś coś to mówi.

Długośc około 500 m, nachylenia niestety nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asfalt, szosa, zjazd w rutce tartak, 76.3 i prawie czolowa z samochodem... jadace z naprzeciwka auto skrecalo w moje prawo, na szczescie jak zobaczyl jak mnie rzuca przy hamowaniu to sie przytrzymal, a ja minalem go 10cm od przedniego zderzaka przy 50km/h. Gdyby sie nie zatrzymal, bym sie w niego wbil na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość morfis2

@Rocky

 

Spróbuj zjazdu na Agrykoli - jakieś 60 km/h da się pojechać. Tylko uważaj na dziury, bo zbyt równo tam nie jest. Jest jeszcze zjazd na ulicy Podleśnej na Bielanach. Tutaj już mamy piękny asfalt ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

 

Ten temat został zamknięty przez moderatora/administratora.

 

Powód: baju baju

 

Jeżeli nie zgadasz się z zamknięciem tego tematu, prosimy użyć przycisku RAPORT dla tego tematu. Ekipa moderująca rozważy Twoją propozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...