Skocz do zawartości

[odchudzanie] kelly's quartz


lookiquartz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam rower jak w temacie http://www.forumrowerowe.org/index.php?app=garage&do=view&id=660, i wczoraj byłem ważyć rower w rowerowym i okazało sie że waży 14,20kg, wymieniłem w nim tylną przerzutkę na slx, kierownice accent flatbar, amortyzator sr suntour xcr, tylne koło (obręcz rigida zac19, szprychy dt swiss, piasta shimano deore).

Rower stoi na oponach cst drutówki i za rok będą kenda karma 2.0, za około 2/3 lata nowy napęd (kaseta 9 biegowa 11/34, łańcuch, klamko manetki, może korby) i tu pytanie jaki ? ma być w miare lekki i oczywiście wytrzymały, na kasete mogę poświęcić około 80 zł, łańcuch 60/70zł, klamko manetki ok. 100zł a korby te jeszcze niewiem.

Co jeszcze polecacie wymienić aby było to efektowne i wmiare tanie ??? zastanawiam sie także nad mostkiem do 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien rame tu spadnie Ci najwiecej.

Za naped chcesz płacic po 70 zł za kasete czy tez łanuch bezsens, zajezdzij to co masz pozniej wymieniaj.I nie planuj co bedzie za 2/3 lata :P . Tak to zbieraj na Xt albo SLX.

Kokpit polecam Smica tania i dobra.

Siodło mozesz zmienic ok 150g Ci spadnie np SKN czy SLR.

Oponki Karma 480g kevlar wiec tez ci spadnie.

Ale takie rzeczy to polecam zmia kupowac,bedzie taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że za 2 lata to możesz mieć problem by kupić homogeniczny napęd z kasetą na 9, ponieważ standardy się zmieniają bardzo szybko. Teraz już weszła 10, a z przodu zaczynają obowiązywać 2 blaty.

Przy tych funduszach jakie masz to za dużo nie nakupisz, a raczej nie opłaca się cokolwiek kupować.

Największe efekty uzyskasz po zmianie kół na jakieś lżejsze, dętek i opon. Nie wiem też dlaczego dopiero za rok chcesz wyposażyć się w Kendy Karmy ?! Nie wiem jaki efekt chcesz uzyskać zmieniając manetki za 100zł, czy kasetę za 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...