Skocz do zawartości

[porozmawiajmy o:] Dziewczyny na rowerach


Dziara

Rekomendowane odpowiedzi

No! Moja sympatyczna koleżanko! To nie ma zmiłuj - koniecznie musimy się umówić na jakieś... Dynamiczne jeżdżonko. Targówek daleko od Bielan ale jestem dobrej myśli ;-)

 

Nie ma żadnej grupy z Twoich okolic, które lubią wiatr we włosach?

 

No i zapraszamy na wyprawy do Kampinosu, Panów zacnych poznasz/cie z "Codziennych ustawek" :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam tak samo :D

Lubię pojeździć dynamicznie i trochę się zmęczyć - przez to czasem ciężko mi znaleźć towarzystwo, bo padają komentarze że czasem trzeba mnie gonić :P

A co ja poradzę że tak lubię...

 

I tutaj tkwi problem, podupada dominacja samca alfa (niestety):wallbash:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj tkwi problem, podupada dominacja samca alfa (niestety):wallbash:;)

 

 

Ale w jakim sensie? Odnoszę wręcz wrażenie, że mężczyźni przestają być męscy i przy mojej zaradności zupełnie nie potrafią się odnaleźć - czytaj nie czują się męsko. Ja znowu nie jestem jajkiem, które się zbić może w każdej chwili i takowym chyba nie będę nigdy - i co my, kobiety na to poradzimy wszak wielu z Was dobrze w takiej roli? Tylko jeden znany mi mężczyzna podjął rękawicę ale to taki sam szaleniec, jak wielu tutaj nas na tym forumie. A wcale nie jestem taka straszna, żeby gonić mój... kurz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Moja sympatyczna koleżanko! To nie ma zmiłuj - koniecznie musimy się umówić na jakieś... Dynamiczne jeżdżonko. Targówek daleko od Bielan ale jestem dobrej myśli ;-)

 

Nie ma żadnej grupy z Twoich okolic, które lubią wiatr we włosach?

 

No i zapraszamy na wyprawy do Kampinosu, Panów zacnych poznasz/cie z "Codziennych ustawek" :icon_lol:

 

Coś pomyślimy w temacie wspólnego jeżdżenia :D tym bardziej że lubię się przejechać w kierunku Lasku Bielańskiego i czasem jak więcej mam czasu to na Młociny zaglądam :)

 

Co do Mostu Północnego ... czas pokaże jak to będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo :D

Lubię pojeździć dynamicznie i trochę się zmęczyć - przez to czasem ciężko mi znaleźć towarzystwo, bo padają komentarze że czasem trzeba mnie gonić :P

A co ja poradzę że tak lubię...

 

No!

Panie i Panowie, to dajemy w niedzielę na Kampinos? A może inne miejsce?

Nie dajcie się prosić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się chętnie w końcu wybrał do Pociechy ale mi się nie mogą wyklarować weekendowe plany.

Poza tym mam wrażenie, że powinien zrobić sobie ze 2 dni odpoczynku od roweru bo jeżdżę codziennie od 2 tygodni i coraz większą niemoc czuję w nogach (nie, żeby miał tam jakąś specjalną moc ale... ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się wyklaruje weekend to dam znać co i jak. Może w niedzielę się uda skoczyć do Kampinosu. Jak faktycznie w sobotę ma ostro lać to będzie super w lesie (zwłaszcza zdradzieckie korzenie ;)). Tempo tylko pewnie będzie bardzo leniwe ale będę miał mapę jak coś więc znów będziecie się mnie trzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się wyklaruje weekend to dam znać co i jak. Może w niedzielę się uda skoczyć do Kampinosu. Jak faktycznie w sobotę ma ostro lać to będzie super w lesie (zwłaszcza zdradzieckie korzenie ;)). Tempo tylko pewnie będzie bardzo leniwe ale będę miał mapę jak coś więc znów będziecie się mnie trzymać ;)

 

Hahhahahahah,

Super. Może do Kampinosu, a może do MPK - gdzieś się zgubimy, będzie ciekawiej.

No chyba, że będzie zacny Pilot Błyskawica :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez KPN była fajna trasa. Z Bielan wychodziło jakieś 130 km. Do bunkrów w KPNie i z powrotem. Fajna pętla z najpiękniejszym singieltrackiem Warszawy -czerwonym szlakiem nad Mienią. Ale jak byłem ostatni raz to była jakaś wtopa z oznaczeniem szlaku, który nagle się kończył i nie można go było znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...