Skocz do zawartości

[Karta Euro Student Sport] ubezpieczenie


vol7

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem gdzie to napisać...

 

Wiem, że się ubezpieczaliście jako grupa osób itd... Ale chcę zapytać, czy któryś z Was ma/miał kartę EURO>26 SPORT? Chodzi mi dokładniej czy jest sens płacić 136zł zamiast 68zł, za napis SPORT... Czy w ogóle np. OC działa na terenie Polski? Bo wszędzie piszą, że wszędzie poza USA i Kanadą (a w regulaminie też, że wszędzie poza RP)... Chodzi mi o to jak to działa w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłacać do wersji SPORT jest wg mnie warto, teoretycznie nie będą mieli wymówki gdybyś doznał jakiejś kontuzji podczas jazdy na rowerze.

 

 

Ale w praktyce... kolega połamał obojczyk w czerwcu zeszłego roku, ubezpieczony był w Euro<26 (SPORT) - do dziś nie wywalczył odszkodowania, ciągle wymyślają mu jakieś bezsensowne powody. Dodam, że jakiś czas temu zmienił się ubezpieczyciel Euro (dowiedziałem się tego przy wyrabianiu karty ISIC) - może dlatego starsze opinie o firmie są dobre, a teraz takie jaja odstawiają. W internecie czytałem o jeszcze paru podobnych przypadkach - kombinują jak się da, byleby odszkodowania nie wypłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...