Skocz do zawartości

[Sakwy] bagażnik do roweru full suspension


Pacucman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

Tak jak w temacie, potrzebuję bagażnik do roweru Fuji Discovery 2; tyle że ważne żeby mógł udzwignąć jakieś 20kg aby zapakować się na tydzień wyprawy. Możecie mi powiedzieć czy takie coś w ogóle istnieje i jak tak podać jakiś link?

 

pozdrawiam;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu sakwy do fula montowac. Ja jezdzac na fulu nie potrafie ominac nawet korzenia, zeby sobie nie skoczyc na nim, albo na zjezdzie nie poszalec. A plecak 20 kg to jeszcze nie tak wiele i nieraz sie podobne ciezary wozilo. Zwlaszcza ze z kazdym dniem jest nieco lzejszy. Jelsi chcesz sie wybierac na wyprawy z sakwami to trzeba bylo inny model roweru kupic.

 

Pozatym watpie bys znalazl cos co udzwignie 20 kg i nie bedzie podlaczone jednoczesnie do rury podsiodlowej i do trojkata ramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blair7 czasem trzeba :)

Mam taki. W zeszłym roku jechały na nim sakwy i namoicik. Sprawdził się.

Szału nie było ale do fula nic innego nie mogłem założyć

Sakwy crosso dry. genialne i z tym bagażnikiem dobrze się spisywały.

Wprawdzie można go obciążać jedynie do 10 kg :) ja władowałem na niego coś koło 12

49505550.th.jpg 35521272.th.jpg 37228474.th.jpg 61461916.th.jpg

tu zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak troche bez sensu, pozatym ja jak sie wybieram na wyprawy (to zawsze zreszta w gory, autor watku chyba nie mowil gdzie jezdzi) to nie wyobrazam sobie bagaznika i sakw przy moim fullu, zwlaszcza ze jak jestem w gorach to zawsze ma fulfaca na sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak sie wybieram na wyprawy

 

kogo obchodzą w tym temacie twoje wyprawy rowerowe? chyba załozyciel tematu jasno zadał pytanie że potrzebuje bagażnika a nie twojego zdania na temat twoich wypraw rowerowych

 

I tak troche bez sensu

 

i znów...kogo to obchodzi, koleś potrzebuje na wyprawe i może akurat tylko taki ma rower więc z braku laku potrzebuje taki bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JGa, wyluzuj. Melisanke wypij.

 

Wracając do wątku: najmocniejsze bagażniki bez dolnych przyczepów (i w normalnej cenie) ma Author. Teoretycznie można ładować do 15 kg, ale, że obsługują one sztyce od 25 do 34mm to myślę, że przy najszerszej (byle nie jakiejś wycieniowanej) da radę z 20kg. Tak to wygląda: CLIK

 

Można do niego dokupić "boczki" i zamontować również boczne sakwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak aż taki duży bagaż chcesz wozić i do tego masz fulla, to może jakąś przyczepkę jednokołową - mocowaną do tylnej osi.

jak najbardziej ZA

full i wyprawy z sakwami to też nienaj pomysł :whistling: ale czasem zachodzi taka potrzeba. Mnie takie coś dopadło w zeszłym roku. :rolleyes: Nigdy nie przypuszczałem że do fulla będę potrzebował bagażnika, ale cóż życie różne figle płata :P Chodziło o to by dojechać na miejscówkę rozbić namiot zostawić klamoty.

a bagażnik zdjąć i poszaleć po górach.

Imo ten bagażnik który mam jest bardziej ok niż ten authorowy.

:icon_arrow: dlatego że możliwe obciążenie jest niedoszacowane.

:icon_arrow: obejma mocowana na rurze podsiodłowej jest dłuższa dlatego mniej obciąża ową rurę.

:icon_arrow: ma pręty do dołu gdzie możesz zamontować sakwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blair7

Twoje wywody i powody jeżdżenia mało kogo obchodzą.

Jak nie masz informacji użytecznych W TYM TEMACIE to zamilknij.

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa."

Może twój fulface za mocno czaszkę uciska

 

Zdrowia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia zycze

A dziękuję

 

Co do mojego bagażnika Kosztował 45 zł :)

author to 85 za bagażniczek + 45 za pręty :)

 

zdjątka ustrojstwa parę postów wyżej.

Jak się z tym jeździ ?

hmm swoje zadanie spełnia - trzeba dopompować damper bo dochodzi jeszcze bagażniczek ze szpejem. :rolleyes: sztywniak z bagażnikiem spisuje się lepiej

imho full nie jest trekingiem i nigdy nie będzie. :teehee: Jeśli to ma być jednorazowa przejażdżka czy wakacyjne bujanko po plaży z gratami plażowymi to spoko. Jeśli ktoś planuje długą wyprawę to hmmm nie jest to najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki mieszkaniowo - finansowe obecnie nie pozwalają na drugi rower ;( Bagażnik ma zawieźć kąpielówki, ręczniki, parę kanapek i ewentualnie namiocik ze śpiworami raz na jakiś czas. Do zatoki niedaleko, więc przeboleję :D

 

Dopiero fotki zauważyłem :P Miałem to na sklepie, nie przejdzie u mnie, montaż za bardzo męczący ;) Authora z boczkami za 80 zł mogę mieć, więc chyba dopłacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...