Skocz do zawartości
  • 0

[kolor]przemalowanie roweru


Gość Damon

Pytanie

Witam, mam pytanie, czy da się domowymi sposobami przemalować rower na inny kolor? Mam na myśli zakup jakiejś farby/sprayu i przemalowanie w garażu lub kupienie naklejek i pozaklejanie dotychczasowego koloru.

 

Mój ojciec zakupił jakiś rower ale jest on koloru niestety różowego, za nic z tym się pokazać nie idzie, ale rower jest 100% sprawny. Są jakieś farby dzięki którym można przemalować rower? Może jakiś sposób by zmienić kolor?

 

Myślałem nad tym by dotychczasowe naklejki poodklejać i szczotką drucianą zdrapać farbę a potem kupić jakiś spray i przemalować rower ale sam nie wiem czy coś z tego wyjdzie a nie chce zniszczyć sprawnego roweru

 

Proszę o szybką odpowiedź

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Można wykonać malowanie na przykład farbą w spray`u. Tylko że w tym przypadku musisz się liczyć z tym że farba i tak odejdzie w niektórych miejscach i stary kolor będzie przebijał. Dużo pracy też wymaga same przygotowanie tej ramy, bo musisz kompletnie wszystko rozłożyć, wyrównać powierzchnie, odtłuścić. Czyli ogólnie dużo roboty. A efekt i tak będzie marny. Jeśli masz jakiegoś znajomego lakiernika, to oddaj ramę do piaskowania (zależy też z czego jest wykonana) i niech on ci ją pomaluje, wtedy efekt będzie lepszy. Podsumowując może to być nieopłacalne. No chyba że ktoś ci to zrobi po znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...