Skocz do zawartości

Leader Fox Team !!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

No fajniuchny czołg :niach: Ja w swoim zmieniłem ostatnio pedałki , z ramek na platformy , achhhhh moja prawa łydka :twisted: i założyłm tarczke na przodek.Może i bym tego hampla nie zmieniał , ale zima na Vałkach to była masakra , a spróbowawszy jady w zeszłym roku nie odpuszczę i w tym :sss: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jeździ się mówiąc krótko - zaiście :grin: Rowerek płynie wręcz, a duro wyłapuje wszystkie nierówności...

Oczywiście dziś jeździłem ostrożnie bo jednak wole uważać na noge... Ogólnie jestem bardzo, ale to baaaaaardzo zadowolony z tego rowerku :D No i pełen dumy bo w końcu sam go składałem własnymi ręcami ;-)

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jednak :grin:

Ja mam ta ramke i bardzo sobie chwale. Z tym ze ja mam starszy model chyba '04 lakier jest polysk no i troche inna jest konstrukcja tylnego widelca. Wzmocnienia tez sa innego ksztaltu.

Za te cene mysle ze to dobry wybor do xc.

Przesiadlem sie ze stalowej ramy, wiec wielkiego porownania nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do jesiennej pory , to mojemu liskowi wszystko jedno i tak wozi mnie przez cały roczek.Z zimowych zmian to tylko w tarczówkę zinwestowałem , bo vałki wymiękają podczas ostrej brei lub mokrego śniegu , a zatrzymać się czasem trzeba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak tej jesieni mamy dość ładną pogodę całe szczęście :) Ale i tak jest mniej czasu na rower i też ciężej kogoś wyciagnąć...

Co do tarczówek to mam nadzieje, że Święty Mikołaj w tym roku się postara ;-)

bo jeśli nie to jak już wcześniej pisałem dopiero w przyszłym roku zainwestuję jakoś na wiosnę... a wtedy tej zimy będe cisnąć na vałkach z nadzieją, że sie zatrzyma :P

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...