Skocz do zawartości

[ rama ] Diamonback Overdrive


leo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie doszła do mnie zamówiona ze stanów rama Diamondback Overdrive 22".

ebay

Kupiłem żeby zamienić odrobinę "trekkingową" Windsor Cliff 29 na coś bardziej sportowego, ale w międzyczasie WIndsor odmówił posłuszeństwa pękając na rurze podsiodłowej. ;) Zatem zakup jak znalazł.

Właśnie z tego powodu rama poszła od razu do przekładki :)

Waży okrągłe 2,00 kg w rozmiarze 22". To co wzbudza zaufanie to kształt rur przedniego trójkąta. Nie widać tego na zdjęciach publikowanych w necie, ale np. dolnej rury nie zdołałem objęć dłonią :) . Postaram się wkrótce zamieścić zdjęcia i podzielić się wrażeniami.

 

Rama produkowana jest przez tajwański Kinesis tę samą firmę która produkuje m.in. dla Krossa.

Cena ostateczna z dostawą i prowizją dla kolegi który ją kupił w stanach to jedyne 410 zł.

Bardziej profesjonalna recenzja:

Twenty nine inches

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie.

Rama poszła do złożenia w czwartek ale okazało się że ma inny typ sterów niż poprzednia tj "IS" zamiast "ZS" i stery będą dopiero w poniedziałek.

Ponadto się rozchorowałem i to też przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia roweru po złożeniu:

DiamondBack Overdrive

2

3

4

5

6

 

Zwróćcie uwagę na główkę i hydroformowane rury. Wygląda super.

Mimo że jestem chory i nie mogę chwilowo jeździć to zrobiłem krótki test na przełożeniu 44x11 na stojąco przy masie 105 kg zero pływania ramy.

Jak pojeżdżę więcej to podziele się wrażeniami z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...