Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe II


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Za mały zakres? Wręcz przeciwnie. Przez to, że haki są ruchome, ramka jak najbardziej nadaje się pod ostrzałkę (znika konieczność zastosowania łańcucha z półogniw). Chociaż i tak uważam, że zbudowanie na tej ramie ostrzaka było by grzechem niewybaczalnym. Taki rarytas zasługuje tylko na jedno: pełne odrestaurowanie, wyposażenie w szpeje z epoki i zawieszenie na ścianie w pokoju w miejscu telewizora naprzeciwko skórzanego fotela, w którym co wieczór zasiadałbym z drinkiem i cygarem delektując się widokiem tego Giosa ...

A skoro już jestem w temacie sklepowo-zakupowym, to coś dla szukających gripów --> http://spurcycle.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa tam grzech, ostatnio na weightweenies ktoś wrzucił speca tarmaca zrobionego na ostre z suportem mimośrodowym.

Wydaje mi się po prostu, że te haki mimo wszystko przesuwają się za mało, żeby napiąć ew. łańcuch, powinno się to przesuwać co najmniej 1", bo tyle właśnie długości ma 1 ogniwo. Ja tam bym w niego wsadził koła Lighweighta i Campę Record albo Srama Red. Pięęęknie by wyglądał tak ubrany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz stalowego Giosa z epoki z chromowanymi mufami do wydmuszkowatego Tarmaca z karbonu?

No to trafne porównanie, nie ma co ...

Ja tam bym w niego wsadził koła Lighweighta i Campę Record albo Srama Red. Pięęęknie by wyglądał tak ubrany

Tak, pięknie. Niczym 80-letni dziadek w dresie Adidasa ze złotą ketą na szyi.

No ale podobno o gustach nie wypada dyskutować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet w sprzedaży całkiem zacny przęt, dlatego nie rozumiem dlaczego wepchął do tej ramy takie gó*no. Ktos może wie jaki to rozmiar ramy?

Pewnie sam nie wepchnął, tylko dorwał gdzieś tanio tak jak stoi, a teraz znając wartość sprzętu wystawia.

To, że dodaje te graty z Wigry 3 może świadczyć o problemie z ich usunięciem (np. zjechany gwint). bo nie wierzę, że ktoś nie ma czasu tego zdemontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marianoitaliano ta dźwignia będzie odpowiednia do kierownicy Csepel Pista ? :)

Czy ona jest lewa,prawa czy nie ma to znaczenia po jakiej stronie ją zamontuję ?

 

Chyba skuszę się na nią. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...