Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe II


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić, rozkręcić, doprowadzić do porządku i puścić na części w ebaja.

http://allegro.pl/rower-torowy-cinelli-koza-rama-torowa-campagnolo-i2607153758.html

http://allegro.pl/rower-torowy-bianchi-pista-rama-torowa-campagnolo-i2614166248.html

Przy dobrych wiatrach parę złotych by wpadło.

W ogóle, piękne maszyny by mogły powstać na tych ramach, a teraz wyglądają jakby ktoś prosto z pod śmietnika je przyprowadził.

Dziwne tylko że gość sprzedaje dwa rowery, a na zdjęciach jednego i drugiego jest wsadzona ta sama sztyca i siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ten sam gość w swoich "zbiorach" ma torowego Takhion'a, pełen oryginał, którego za żadne skarby nie chce sprzedać:/ plus kilka rometów głownie torowych, jednak w większości są to same ramy, więc może dlatego zakłada te same szpeje do rowerów na aukcji. Choć ciekawe co będzie jak ktoś kupi oba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ten sam gość w swoich "zbiorach" ma torowego Takhion'a, pełen oryginał, którego za żadne skarby nie chce sprzedać:/ plus kilka rometów głownie torowych, jednak w większości są to same ramy, więc może dlatego zakłada te same szpeje do rowerów na aukcji. Choć ciekawe co będzie jak ktoś kupi oba:)

 

 

znam tego gościa, i to co on ma w domu to poprostu masakra, sam sie chyba nigdy nie dorobie takiego sprzętu! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On sie raczej nie dorobil tylko mial duzo szczescia. Przeciez nie kupowal sprzetu na ebayu za tysiace dolarow, skoro sprzedaje tak byle jak zlozone rowery i za takie male sianko, chyba ze pozbywa sie tego co jest w najgorszym stanie.

Swoja droga ciekawe jaka jest historia tych ram -w sensie skad je ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On sie raczej nie dorobil tylko mial duzo szczescia. Przeciez nie kupowal sprzetu na ebayu za tysiace dolarow, skoro sprzedaje tak byle jak zlozone rowery i za takie male sianko, chyba ze pozbywa sie tego co jest w najgorszym stanie.

Swoja droga ciekawe jaka jest historia tych ram -w sensie skad je ma.

 

E tam rama stalowa nowa, Bianchi na mufach, z widelcem wisiała w sklepie w centrum chyba z trzy, cztery lata, koło 2005 r. bardziej jako dekoracja na wystawie, kosztowała 1200 zł i nikt się na nią nie kusił, chyba doczekała likwidacji sklepu... cena 1200zł... I to była oficjalna dystrubucja. To że teraz odpieprzyło wszystkim na punkcie rowerów torowych to fakt, ale czy inwestycja w drogie "zabytki" to nie nadmiar ryzyka, bo jak w pewnym momencie rynek się odwróci.... kto wie kto wie....

 

Także pisanie że obtłuczona stara bianka za prawie dwa tyś, pal licho kampę, to małe sianko.... Sam te same pieniądze zostawiłbym u Rychtarskiego gdyby mnie przydusiło do zakupów, mam szosową majtkę, i drugiego takiego kolorku chyba bym nie wytrzymał :) W dodatku ciężko taką Bianchi odnowić bo oryginalny lakier to nie po prostu zielony tylko jakiś taki opal z drugim dnem jak się przyjrzeć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itr

Właśnie tyle ile chciał ten gość za rower, ja zostawiłem u Rychtarskich za ramę. Nie wiem co bym wybrał gdybym miał teraz możliwość wyboru. Konkretną ramę robioną pod siebie już mam, więc jak zobaczyłem włoskiego klasyka (o ile to klasyk) w oryginalnym malowaniu to zacząłem się zastanawiać czy by sobie nie chapnąć, a potem puścić w Europę, ale rozmiar nie mój, jakaś wgniotka na górnej rurce i wszystkie części tak samo jak i rama w wątpliwym stanie. Gdybym miał możliwość oglądnięcia sprzętu i dogadania się np. co do wymianki kół na te z kozy (bo w bianchi tylna piasta chyba szosowa) , to może bym kupił, w ciemno nie chciałem ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez Schwefel, 16 Września 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Schwefel, 16 Września 2012 - Brak powodu

http://allegro.pl/sw...2628568997.html ciekawa propozycja na wyróżnienie się z tłumu :)

 

Wyróżnić się wyróżnisz, ale w jaki sposób?

Dawno czegoś tak brzydkiego nie widziałem :laugh:

 

Poza tym, samochód wyjeżdżający z salonu traci 30% swojej wartości.

Nie wydaje mi się, żeby z rowerami było inaczej.

Raczej cena ta spada jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...