Skocz do zawartości

[ Koszulki ] Zlotowe - Odlotowe :)


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Jako, że termin zlotu nadchodzi coraz większymi krokami i ludzi na liście też przybywa mam do Was pytanie odnośnie projektów koszulek na drugi zlot :)

Czy są chętni do wykonania projektów koszulek ? Może już takowe są :) Widziałem kilka pomysłów w wątku ogólnym już ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dołożę swoje 3grosze.

 

Wzorem roku ubiegłego ogłaszamy konkurs na Zlotową koszulkę. Żeby ograniczyć szansę na ponowne zwycięstwo SELa :(, każdy projektant może przedstawić dowolną ilość projektów ale pod głosowanie poddamy max 2prace.

 

Na Wasze projekty czekamy do 14maja do godz. 20. Następnie ogłosimy małą debatę i puścimy w obieg ankietę. Głosowanie będzie trwało max 7dni po czym zostanie wybrany projekt do realizacji.

 

O ile nie padną inne propozycje jako wykonawcę proponuje Koszulkowo. Cena i jakość myślę, że jest całkiem fajna.

 

Koszulkę będzie mógł zamówić każdy. Tak jak w ubiegłym roku koszulkę można personalizować czyli nick na karku, rękawie lub w obu miejscach równocześnie.

 

Cena powinna być bardzo zbliżona do ubiegłorocznej czyli ok 28zł.

 

Pozdrawiam i zapraszam do przedstawiania swoich projektów!

 

Marcin Goluch

 

P.S. NAGRODA GŁÓWNA gratisowa koszulka własnego projektu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Koszulka się podoba :icon_mrgreen: Tylko jak zrobisz za głosem freediver'a to praktycznie wyjdą nam koszulki jak z pierwszego zlotu rowerek góra/dól.

 

 

Może bardziej nakreślić teren pod rowerkiem... Który tym razem zapowiada się iście hmmmm "epicko" :) Motyw z odwróconą datą też się podoba :)

 

Z palmami bym poczekał na jakiś zlot nad morzem :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje.

Przyznacie racje, że sama nazwa miejscowości w której odbędzie się zlot sugeruje iż jest to drugie tego typu spotkanie?

Zgodzicie się ze mną, że koszulka będzie bardziej praktyczna, jeżeli z powodzeniem założymy ją zarówno na zwykłe wyjścia do miasta jak i na rower?

 

Zatem pisanie, że to 2gi zlot jest niepotrzebne, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że koszulki będą również do odbrania w skrzynce pocztowej? :thumbsup:

Niestety w tym roku zostaję na nizinach i startuję w III Rajdzie Brdy... z racji słabej kondycji nie byłabym w stanie czerpać tyle radości z jazdy po górach co w zeszłym roku. A było naprawdę pięknie i niezapomnianie!

Tak więc ja się od razu piszę na damską wersję tegorocznej koszulki, bo są świetne gatunkowo i kocham moją damską nosić na codzień :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też coś zaproponuje, grafikiem nie jestem, ale co tam...

 

koszulka%20wer.jpg

 

nie miałem pomysłu na wykonanie daty i miejsca zlotu, więc dałem podobne jak w banerze na forum.

 

P.S.

Sel wykorzystałem Twój szablon koszulki :icon_redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poprzedniego-poprzednich wzorów - Tyle sie ludzie bulwersowali, że mieliśmy w logu ekstremę rowerową, a nie xc - w końcu tu więcej kross kanterów ( :icon_redface: ) a teraz koszulki też w takim klimacie. nie zalatuje Wam troszkę hipokryzją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...