Skocz do zawartości

[rowery] przesiadka z Krossa Lvl A4 nad Sign DS 2 (2008)


jimmijohny

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem, ale nie znalazłem, wiec zakladam temat

A więc zastanawiam się nad zmianą krossa lvl A4 (2008) na krossa sign ds 2 (2008). Jeżdzę często po mieście, mało skaczę a tricki znam tylko z tv, czasami jednak udaję się w trasy do lasu . Sprawa jest taka, że jeżdzę dość szybko, i długo, więc gdy schodzę z A4 moja żopa chce wtopić się w miękki fotel, a także pozycja na tym rowerze jakoś nie do końca mi odpowiada. ( 185 cm wzrost, 86 cm od ziemii do kroku,rama 19" za mała czy co??). Sądzę, że sign ds 2 byłby wygodniejszy, ale nie wiem jak by było przy dłuższych trasach, bo inna sylwetka może mieć tu znaczenie i bym zapedałował się na śmierć. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm już ostrzeżenie :D a możecie jakiś mostek zaproponować do A4?ps kiere mam gientą, bo wymieniałem

Musisz zmierzyć jaką długośc ma obecny mostek, będzie to 8cm lub 9cm, mierzysz od srodka mocowania rury sterowej do środka mocowania kierownicy, ja mam ramkę o nieco innej geometrii (krótsza górna rura) 19" i mostek 120mm :) - kiera tak samo gięta, sztyce fabryczną wymieniłem na 400mm, ponieważ brakło by z 1cm-1,5cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...