Skocz do zawartości

[Klucz do korby] Jaki klucz?


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Podczas pedałowania w przerzutce z przodu widac jak łańcuch jedzie raz w lewo raz w prawo.

Suport na kwadrat i to widac :confused: + mało sztywna rama ;) W przerzutce sa 2 sruby H i L, odkręć delikatnie ta bliżej ramy chyba L i powinno pomoc. ewentualnie popuścić linke deliktanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie o wolnobieg - chyba się rozkręca :thumbsup:. Przy wolnobiegu jest plastikowe kółko, nie wiem do czego służy - chyba żeby łańcuch gdyby spadł nie potarmosił szprych. W każdym bądź razie kiedyś to kółko trudno było ruszyć. Teraz natomiast można je luźno wprawiać w ruch :D. Wolnobieg sie poluzował czy co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można wywalić :)

1. A wolnobieg trzeba jakoś bardziej konserwować poza myciem? W sensie rozkręcić, coś posmarować, itd itd?

 

2. Jeszcze chyba z kołem mam problem, no ale nie wiem :) Niedawno miałem luz w kołach (można było nimi ruszać na boki), dokręciłem je żeby było dobrze, przy okazji wyczyściłem i nasmarowałem łożyska (poza tymi przy wolnobiegu bo trudno je wyciągnąć) smarem plastycznym ŁT-43. No i w tylnym kole, coś lekko chrobocze - jak trzymam koło i nim pokręcę to czuć w rękach jakby skrobało i lekko blokowało --> oś(?) koła którą trzymam wyrywa mi z palców - ciągnie pulsacyjnie w kierunku kręcącego się koła. Nie wiem czy dosyć zrozumiale napisałem. Może tak ma być, ale prosiłbym o rozwianie wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Suport maszynowy ma opór podczas kręcenia pedałami? Czy powinien bardziej na luzie chodzić? Bo korba u mnie 2 razy się obróci i koniec.

 

2. Mój suport dziwnie wygląda (chyba), z jednej strony tak jakby był dokręcony za mocno, z drugiej niedokręcony. W ogóle to myślałem że to ITA bo mufa ma 17cm, ale widze jakiś napis BSA, no ale nie wiem. Zdjęcia:

http://img18.imageshack.us/img18/8068/img79971.jpg

http://img59.imageshack.us/img59/359/img79952.jpg

 

Tak ma być? Suport montowali mi w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...