Skocz do zawartości

[siodełko] Typowo damskie siodełko na dłuższe wycieczki


dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ponieważ wyszukiwarka na forum to od jakiegoś czasu totalny kompost postanowiłem napisać ten temat.

Jak już wspomniałem w temacie szukam siodełka rowerowego dla żony, takie siodełko miałoby zapewnić komfort na kilkugodzinne wycieczki w stylu, który można by nazwać "turtstyką górską" czy z amerykańska "trail riding", jeszcze nie all mountain ani nie enduro.

Chodzi mi o typowo damską konstrukcję. Mam do wydania max 200 zł.

Fajnie by było gdyby siodełko miało jak najwięcej białego koloru.

Jeżeli ktoś ma czas pogrzebać w necie to zachęcam, ponieważ u mnie ostatnio z czasem kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bez urazy, ale Twoja żona zna swój tyłek najlepiej i musi sama sobie siodełko dobrać. każdy ma trochę inny kształt 4 liter i jedno siodełko dla mnie będzie niewygodne dla Ciebie. Moja nic nie wyszło odnalazła spokój na produktach WTB. Moja żona też lubi WTB i nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na czymś takim http://allegro.pl/item1035242429_siodelko_selle_italia_diva_lady_biale_ciclosport.html .

Jak to siodełko trzeba na początku przyzwyczaić ciało do kształtu, ale po 2-3 jazdach było i jest dla mnie idealne. No i całe białe, choć ja mam czarne;) Cena nieco wyższa tylko...;/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To siodełko zwróciło też moją uwagę i wygląda fajnie :-) Ale bez przymierzenia nie kupimy :/

 

Rakers, generalnie nasz plan jest taki, żeby najpierw rozejrzeć się na co w ogóle zwracać uwagę, a potem poszukać sklepu, w którym będzie można wybrać optymalne siodełko po prostu testując je pod tyłkiem.

Z tego co wiem, coś takiego oferują dilerzy Specialized i zwie się to perfect fit.

W każdym razie póki co pogoda jest zbyt deszczowa tu w Krakowie, żeby takie testy przeprowadzać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...