Skocz do zawartości

[licznik] bezprzewodowy nie reaguje


8kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Mam licznik bezprzewodowy z lidla. Dobrze chodził i wszystko było OK. Ale teraz już nie reaguje. Wymieniłem baterie w czujniku i nic (magnes jest dobrze ustawiony). Bateria w liczniku też jest dobra. Mam pytanie czy już sie popsuł na dobre czy da sie z nim cos zrobic zeby działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz jeżdże na tym przewodowym, który kupiłem jak mi sie popsuł ten bezprzewodowy. pomyślałem, że jak tamten mi teraz działa to i ten może się uda naprawić. ten bezprzewodowy jest chyba zepsuty ale go nie wywalałem więc jak wiecie czy da sie naprawić to pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku to niestety małe szanse, że dostaniesz tutaj odpowiedź. Skoro baterie są ok, ciężko zdiagnozować problem. Podejrzewam, że to nawet rozbieralne nie jest, więc wizyta u elektronika jakiegoś również nie na wiele się zda. Przykładanie licznika blisko nadajnika również nie pomaga? Jak nie, to odłóż do pamiątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem licznik z lidl`a prawdopodobnie ten co ty .. prubuwales wyjac i wlozyc z powrotem bateryjke ? Jak tak robilem wyskakiwal error wszystkie ustawienia swirowaly i sie wylanczal ... Sprobuj tak u siebie jestem sam ciekaw bo do swojego nie mialem cierpliwosci i go wywalilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...