Skocz do zawartości

[rower] MTB-pomoc z wyborem roweru


rumun1908

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni zacząłem interesować się rowerami, a dokładniej kupnem roweru. Potrzebuje go do jazdy po asfalcie i na działkę, czyli droga jak na wsi piach, nierówno i kamienie ogólnie nie szukam super roweru.

Zainteresowało mnie parę rowerów potrzebuje pomocy w wyborze, bądź jakieś wasze propozycje. Rower max do 1300zl, ale nie ukrywam, ze wole coś bliżej 1000zl

 

Te rowery mnie zainteresowały nie tylko ceną, ale i wygładem ;):

 

Decathlon Rockrider 5.2 cena chyba teraz coś kolo 1150 zł

UNIBIKE FUSION z tego co widzę na allegro to kolo 1000 zł

 

Co o tym sądzicie ?

 

Przepraszam temat został dodany 2 razy ze względu na laga ... Proszę o usuniecie tego tematu. Jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy unibike ma kasete czy jest wolnobiegiem jakoś tak... :devil:, bo słyszałem ze lepiej już żeby miał kasete. I co sadzicie o Hexagon V6? bo widziałem ze na allegro już był nawet po 999zl

Jeżeli chcesz Hexagona to tylko rocznik 2008 lub 2007 - osobiście mam i polecam, koła zasługują na szczególną pochwałe ponieważ są naprawdę świetne w tym modelu :wallbash: (i akurat nie chwale swojego) oraz hamulce nie są pseudo hamulcami. na pewno nie patrz na model 2010 - nie warto.

Tak Unibike Fusion ma kasete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz Hexagona to tylko rocznik 2008 lub 2007 - osobiście mam i polecam, koła zasługują na szczególną pochwałe ponieważ są naprawdę świetne w tym modelu :thumbsup: (i akurat nie chwale swojego) oraz hamulce nie są pseudo hamulcami. na pewno nie patrz na model 2010 - nie warto.

Tak Unibike Fusion ma kasete.

 

Może głupie pytanie, ale średnio się znam po czym rozpoznam, że to jest model z 2008, a nie z 2010 żeby nie trafił na jakiegoś oszusta :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...