Skocz do zawartości

[koło] Remerx grand rock przód


zurawa123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Jak pisałem obrecz cięzka ale mocna. Mam takie 2 jedna popękana wytzymała skakanie wiec śmiem twierdzić ze jest dobra (nie popękała z mojej winy po prostu ktoś ją ponadcinał ...). Piasta co prawda no name z tego co widze ale i tak warto moim zdaniem za ta cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie.

Miałem problem ze swoją piastą i mi padła - nie wiem jak to zrobiłem, ale urwałem bieżnię od łożyska, która zapadła się do wewnątrz piasty ;/

Kupiłem właśnie takie koło od tego Sprzedawcy z allegro i jestem zadowolony z szybkości transakcji i z koła też :D Jak się sprawuje na rowerze jeszcze nie wiem - jak zamontuje napiszę wrażenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te koła w makrokeszu. Po 100km luzy, po 200km ósemki. Szprychy bardzo kiepskiej jakości. Piasty mimo skręcenia luzów po chwili znowu je mają. Luzy trzeba skręcać co jakieś 150km. Niestety po kilku takich zabiegach, konusy, które są wykonane z gównolitu nie są już okrągłe. Trzeba je wymienić, najlepiej wraz z kulkami. Ponieważ zakup konusów dobrej jakości nie jest możliwy, zatem takie wymiany należy robić co około 1000km (przy prawidłowym dbaniu o koło).

 

 

Teraz (mam nadzieję) służą dzielnie jako puszki do napojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...