Skocz do zawartości

[Rower]do lasu w cenie ok 2 000 zł


lo3o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jako że jestem nowy na tym forum proszę o wyrozumiałość w kwestii powtarzającego się pytania które zadam. Przeglądam różne tematy od kilku godzin i szczerze to jak już trafie na identyczne pytanie jakie mnie nurtuje to już odpowiedzi nie wyczerpują moich wątpliwości ...

 

 

1. Szukam roweru do jazdy w lesie - górski czy trekingowy ?

 

2. Moje gabaryty - 190 cm i 100 kg - czy rama 21" jest OK?

 

3. Które hamulce lepsze? - V-brake czy Tarczowe?

 

Poszukuje roweru w jak najlepszym stosunku jakości do ceny w cenie ok 2 000 zł

 

Wiele się pisze o MTB i Kross'ach a nie widzę takiej marki jak Gary Fisher, która ponoć jest bardzo dobra.

 

Moje propozycje:

 

a ) UNIBIKE FLITE

 

b ) GARY FISHER Wahoo Disc

 

c ) Kross A6

 

widzę, że GARY FISHER ma ramę ze stopu aluminium - 6061 T6, natomiast Kross - 7005, a UNIBIKE - Alpha White Aluminium (cokolwiek to znaczy ...) - tak więc wychodzi na to, że "najmocniejszą" ramą pochwalić się może Kross A6.

 

Jeśli chodzi o wyposażenie w/w rowerków to nie zagłębiam się w jego porównywanie gdyż nie znam się na tym kompletnie, jeśli jest na tym forum ktoś kto ma pojęcie o tym proszę o obiektywną opinię który z w/w rowerków ma "lepsze" wyposażenie.

 

 

Za wszystkie pomocne odpowiedzi z góry dziękuję!

 

 

P.S. Przepraszam moderatorów za kolejny temat jakich tutaj było tysiące, opcja szukaj nie wyczerpała moich pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie podpowiedzi,

 

Reasumując widzę, że większość obstawia Kross'y, trudno wiec nie przekonać się do tej marki :)

 

Tak więc, który model z Krossów jest najpopularniejszy i warty zakupu w cenie ok 2 000 zł?

 

Ten A6 z 2008 roku, który proponuje iras76 ma super wyposażenie, jednak kolorystycznie czerwony nie przypada mi do gustu :>

 

Może jeszcze jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak dla mnie temat zakończony, posiedziałem dzisiaj przy recenzjach i technicznych info na temat osprzętu i muszę przyznać, że w tej cenie nie znajdę nic lepszego niż to co podał iras76.

 

 

W rowerze tym - Kross A6, na szczególną uwagę zasługuje to, że ma amorki TORA, które chyba są z najwyższej półki no i do tego przerzutki Shimano DEORE LX również bardzo zachwalane. Rama nie jest tak mocna jak w modelu 2009/2010 ale jej parametry wytrzymałościowe są i tak wystarczające. W tym momencie i kolor czerwony nie stanowi już problemu :)

 

 

W najbliższym możliwym czasie wybiorę się do sklepu po ten rowerek.

 

 

 

Dzięki za pomoc !! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...