Skocz do zawartości

[koła]Składanie kół - wybór sklepu


RadekSki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli lubisz przepłacać wybierz Ciućkowskiego.

Jeśli chodzi o kupno komponentów polecam Arpis ul. Piłsudskiego. Ceny są bardzo konkurencyjne i obsługa godna polecenia. Co do serwisu nie mogę się wypowiadać, bo koło dałem tylko do naciągnięcia szprych i po tygodniu jazdy wszystkie od strony kasety się poluzowały. Tak jak mówię - na podstawie jednego przypadku nie chcę wydawać opinii. Cena 30 zł za w przypadku składania koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc w olsztynie byłem w jakimś serwisie po drodze z lubelskiej do centrum mieli tam gianta i cuba i nie dość że drogo wzięli za serwis to i serwisant się nie popisał wiedzą a wręcz dobił mnie jej brakiem i zignorowaniem luzu na wahaczu w nowym rowerze którego są dystrybutorem i robili mu przegląd jedynie co mi się spodobało to obsługa sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chłopaki u Ciućkowskiego są w porządku i jak nie ma szefa to są elastyczni co do cennika. Jeśli już tam idziesz to walisz od razu do serwisu(na końcu sklepu). Nie znam pana Ciućkowskiego osobiście ale odniosłem wrażenie że jest niezłym despotą. Kiedyś wpadłem tam z większą ilością części do naprawienia i zrobiłem większe zakupy. Kupiłem też bacik i klucz do kaset, a że to wszystko było mocno zapakowane i chciałem zmienić kasetę i łańcuch od ręki to poprosiłem chłopaków o odkręcenie. Miałem to mieć za free ale właśnie wpadł szef i dał chłopakom niezły opieprz że za to się też płaci... Dałem dychę wredulcowi i już u niego nie serwisuję mimo że moim zdaniem chłopaki są dobrymi fachowcami. W ubiegłym tygodniu kupowałem tam oponę i podsłuchałem rozmowę klienta który pytał dlaczego za przeplecenie koła ma płacić 50 zł. Dla mnie drogo. W Mrągowie mam za 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie sprawdziłem było to u Cieślukowskiego i dla mnie jedynie obsługa była ok ale serwisant sprawdza rozciągnięcie łańcucha tak jak każdy znający się sprawdza jego długość. :wallbash: A co do cen to swoją drogą że jak zajechałem się umówić jednego dnia (nie było szefa)była mowa o 35zł a gdy się pojawił szef już w czasie serwisu zaśpiewali piękną cenę 105zł.

A wracając do łańcucha to było wcale fajnie bo powiedzieli że nadaje się do wymiany a dzień wcześniej kupiony w CR na Sikorskiego łańcuch xtr i miał ledwie przejechane 11km jak się dowiedziałem że do wymiany to powiedziałem sobie więcej ma noga tu nie postanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nieco nie w temacie ale ja swoje kółka składałem w Nowym Mieście Lubawskim (u Piotra Patalona, bo jest jeszcze sklep Krossa)i wyglądało to tak, że kupując wszystko u nich miałem upust na części, a zaplecenie oraz kolejny serwis kół gratis. Obsługa miła, kompetentna, jak dobrze zagadasz to i na kawę można liczyć ;), a im częściej się tam jest (choćby po byle śrubkę) to tym lepiej ale to chyba jak w każdym porządnym serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli jest ktoś z północnych części Olsztyna to można się przejść do "Kolarzyka" na Likusach przy pętli... Facet ma trochę kół już zaplecionych(piasty na kulkach z tego co się orientowałem) ale sam też zaplata, ja czekałem tydzień i koło było gotowe. Póki co jeździ i żadnej centry nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...