Skocz do zawartości

Dąbrowa Górnicza


picasso11

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pozostaje umawianie się już na następny weekend.

 

Może zbierzemy się na Dąbrowski Rajd Rowerowy.

Umówimy się wcześniej gdzieś na Pogorii, a potem dojedziemy na start i przejedziemy trasę z dąbrowianami.

 

Później można jeszcze gdzieś skoczyć razem.

W związku z sobotnią tragedią i wprowadzeniu żałoby narodowej, termin Rajdu Rowerowego został przesunięty o jeden dzień i odbędzie się 18.04.2010r. godz. 11:00 Park Zielona. Biuro zawodów czynne od 09:00 Taka informacja jest na stronie UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z sobotnią tragedią i wprowadzeniu żałoby narodowej, termin Rajdu Rowerowego został przesunięty o jeden dzień i odbędzie się 18.04.2010r. godz. 11:00 Park Zielona. Biuro zawodów czynne od 09:00 Taka informacja jest na stronie UM.

W związku z sobotnią tragedią i przewidzianymi uroczystościami pogrzebowymi, termin Rajdu Rowerowego może po raz kolejny ulec zmianie i jednak nie odbędzie się 18.04.2010r. O nowym terminie będziemy informować na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zaproszenie na „Rajd Rowerowy"

 

Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej pragnie zaprosić wszystkich chętnych, do wzięcia udziału w „Rajdzie Rowerowym". Impreza odbędzie się 25 kwietnia br. o godz. 11:00. Start oraz meta rajdu będzie usytuowana na terenie Centrum Sportów Letnich - Park „Zielona", przy ul. Letniej 9.

 

Trasa liczy ok. 23 km, i będzie przebiegać wokół jezior: Pogoria III i IV. Dla wszystkich uczestników będzie przygotowany poczęstunek. Rozlosujemy również atrakcyjne nagrody.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !

 

 

Park Zielona - Start 11:00, biuro zawodów od 09:00

 

 

Czyli Rajd jak mogliśmy się spodziewać jest przełożony o tydzień.

 

 

 

Może ktoś chętny na weekendową jazdę?

Sobota, niedziela mnie na dzień dzisiejszy jest to obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z trasy. Pogoda wyśmienita, 18st w cieniu. Na Pogorii 4 mnóstwo ludzi, z dzieciakami, na rolkach i pieszo. Trzeba było bardzo uważać, bo normalnie zero rozumu u niektórych, pchają się pod koło, jadą jakby to była ich prywatna ścieżka. W drodze powrotnej miałem "ogon", jeden biker przyczepił mi się do koła, więc go troche sprawdziłem na wytrzymałość, niestety mocny wmordewind nie pomagał mi w tym ale widziałem, że on też ma problemy. Ostatecznie gdzieś go zgubiłem i resztę trasy pokonałem sam. Może ktoś mnie widział ,czarny Cube Reaction, koszulka CSC z czerwonym camelbagiem Source 2 na plecach ? :icon_wink:

 

Dane wyjazdu:

53.35 km 0.00 km teren

01:43 h 31.08 km/h:

Maks. pr.:53.49 km/h

Temperatura:20.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...