Skocz do zawartości

Dąbrowa Górnicza


picasso11

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co masz na myśli mówiąc "lajtowo".

Ja uważam że jeżdżę lajtowo, a komuś może wydawać się że to jazda niemal zawodowa.

 

Może powiedz to na podstawie średniej i dystansu dziennego.

Średnia 25/h., dystans na dzień dzisiejszy max. 30-40km. Tak przy mojej wadze i kondycji jest akurat, dlatego moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajtowo jeżdżę tylko na jakiś ścieżkach,alejkach i gdzieś gdzie jest mały ruch samochodów (zresztą staram sie takie miejsca omijać) i oczywiście ładne widoki,ale jak wjeżdżam gdzieś na drogę i chce dotrzeć jak najszybciej do jakiegoś miejsca,np do ścieżki rowerowej oddalonej o 5km ode mnie to pedałuje ile siły w nogach żeby nie wlec się w strachu po drodze. Ale tak ogólnie to wole pojeździć dłużej bez odpoczynku ale lajtowo :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie w tym tygodniu ładna pogoda zapowiada się tylko w czwartek, nawet w sobotę może być niepewnie.

Za to w niedzielę ma być bardzo ładnie.

 

W związku z tym może jakiś wypad w sobotę lub niedzielę w zależności od czasu i pogody?

 

Zbiórka jak zwykle na Pogorii III, godzina i trasa do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Interesuje mnie śmiganie w dobrym towarzystwie. Ostatnio się zapuściłem w rowerowaniu, ale stopniowo modernizuję sprzęt i wracam do jazdy. Kaseta i dwa nowiutkie łańcuchy wczoraj zakupione czekają gotowe by podjąć wyzwanie. Sobota, niedziela - ma być zimno, ale damy radę. Pisze się ktoś? Znając siebie zapomnę tutaj jutro wieczorem zajrzeć, więc byłbym wdzięczny za ew. info mailem: patryk.lodyga@biketrips.pl, albo gg: 1428888. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki ale mnie nie będzie. - siła wyższa. Wczoraj pięknie się jeździło, szkoda tylko,że sam. 101,11 km w 4h <_<

Jeśli chodzi o trasę to proponuje wam Sosinę przez Burki w Sławkowie - przez chwilę czułem się jak w górach <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej pragnie zaprosić wszystkich chętnych, do wzięcia udziału w „Rajdzie Rowerowym”. Impreza odbędzie się 17 kwietnia br. o godz. 11:00. Start oraz meta rajdu będzie usytuowana na terenie Centrum Sportów Letnich – Park „Zielona”, przy ul. Letniej 9.

Trasa liczy ok. 23 km, i będzie przebiegać wokół jezior: Pogoria III i IV. Dla wszystkich uczestników będzie przygotowany poczęstunek. Rozlosujemy również atrakcyjne nagrody.

 

To dla tych co nie wiedzą a chcą wiedzieć :)

 

Boguś...piszesz się na ten rajd???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma być zimnica i deszcz, umówmy się tu na forum o 9:00 (jutro) i zdecydujemy, czy opłaca się jechać. Jak będzie w miarę to o tej 10:00 na betonach może być.

 

P.S.

A teraz ktoś idzie pojeździć? Jak coś to sms: 511321645.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,  że nie włączam neta przed wyjściem na bajka, bo bym się przyłączył  :icon_wink: O 18:40 wyjechałem z domu i udałem się w kierunku Pogi IV, a potem na Siewierz. Jutro planuje z kumplem traskę siłową, ale około 12, o 10 jest jeszcze zimno  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie nie wiem czy można ale z chęcią bym sie przyłączył do jakiejś spokojnej wycieczki może być nawet dziś na 11 spokojnie bym sie wyrobił

 

Witam Panowie nie wiem czy można ale z chęcią bym sie przyłączył do jakiejś spokojnej wycieczki może być nawet dziś na 11 spokojnie bym sie wyrobił

 

może coś w tygodniu popołudniem ? tak około 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chyba pozostaje umawianie się już na następny weekend.

 

Może zbierzemy się na Dąbrowski Rajd Rowerowy.

Umówimy się wcześniej gdzieś na Pogorii, a potem dojedziemy na start i przejedziemy trasę z dąbrowianami.

 

Później można jeszcze gdzieś skoczyć razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...