Skocz do zawartości

Dąbrowa Górnicza


picasso11

Rekomendowane odpowiedzi

Mruwa i picasso11 dzięki za jazdę, mnie wyszło 50 km.

 

Teraz inni mogą żałować, że ich nie było, bo jeździło się naprawdę przyjemnie i słońce nam dopisało.

 

Widziałem Was jak jechaliście. Akurat siedziałem z synem na Pogorii i kopaliśmy w piachu :) Pogoda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzięki chłopaki za wspólne śmiganie. Boguś narzucił takie tempo,że zostawiłem płuca gdzie daleko z tyłu:) Fajnie było i tyle.

 

Widziałem Was jak jechaliście. Akurat siedziałem z synem na Pogorii i kopaliśmy w piachu :) Pogoda super.

Piotrj Mam nadzieję,że dołączysz następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka średnią mieliście ?, bo ja zrobiłem tą trasę w kierunku jeziora przeczyciego i wyszło mi prawie 30km/h na góralu ;)

 

To Ty niezłą formę już masz, pozazdrościć. We Wrocku będziesz wymiatał :) Z chęcią kiedyś wybrał bym się z Tobą na te Przeczyce, może kiedyś się umówimy, nie wiem tylko czy podołam tym tempem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę planuję kolejny trening na tej trasie, a z kimś to zawsze można odpocząć i zrobić lepszy czas :)

Jeśli chodzi o godzinę, to tak jak dzisiaj, czyli w okolicach 15, jeśli nei wypali w sobotę to w niedzielę do południa. Co do formy, to na poważnie szlifuję ją od początku marca i wyraźnie czuję efekty. Jeszcze niedawno osiągnięcie średniej 27 było wyczynem ;). Na blogu opisałem dzisiejszy trening, wystarczy kliknać w "batona".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia była niewielka, ale kilka lub więcej kilosów w terenie. Na prostej asfaltowej 35-38 km/h przez kilka ładnych kilometrów, później już tylko rekreacja. A ty miałeś 30km/h w terenie czy na asfalcie???

 

Jeśli chodzi o wiatr to nam wiało tak samo albo jeszcze lepiej :) Nic tylko pozazdrościć formy jeśli ta średnia była w terenie, jeśli na asfalcie to żadna rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dobrze rozłożyć siły, aby nie przemęczyć mięśni i cały dystans pokonać, ja swoją średnią robię na oponkach Nobby Nic, pomyśleć tylko co by się działo na "slikach" :thumbsup:

 

Znalazłem zdjęcia z prac nad ścieżką rowerową na pogorii 3

 

http://picasaweb.google.com/RaMi66/20100401PogoriaIIINowaSciezkaRowerowaPraceBudowlane#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No ładnie się prace posuwają do przodu, jeszcze jak ostatnio jechałem od strony Łęknic to nic nie było zrobione.

Jak się sprężą to do końca kwietnia zrobią ścieżkę na około Pogorii III.

 

 

Co do rozłożenia sił to raczej jest dobrze, ale na terenowych oponach średnia 25 km/h jadąc samemu to dla mnie bardzo dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...