Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczy rowerowe, które kupiłem w Lidlu w rzucie "wiosennym":

licznik - działa

koszulka rowerowa - bez zastrzeżeń

skarpetki - trudno się czepiać

pompka awaryjna - nadal pompuje

szorty - ok, choć niechlujnie przyszyty zamek błyskawiczny w jednej z kieszeni. Dało się bez problemu poprawić.

 

więc można liczyć, że okulary za 15zł też będą warte swojej ceny - a przynajmniej nie będzie żal ich zgubić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dziś w lidlu okulary i koszulke.

 

Mi się wydaje, że to będą tylko 2 pary szkieł i to bez przezroczystych, ale pójdę zobaczyć :rolleyes:

 

Do okularów są 3 pary szkieł. Ciemne, pomaranczowe i przeźroczyste + sciereczka, pokrowiec i sznurek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okulary i koszulkę. Oczywiście jak zawsze w Lidlu rozmiarówka jest wzięta nie wiadomo skąd... Jeżeli chodzi o okulary to bez rewelacji, najlepsze z tego zestawu jest... etui. Czy w lidlu można oddać towar i otrzymać zwrot pieniędzy? Bo parę znajomych osób nadziało się na okulary, choć cena niewysoka to jednak chciałyby zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie czy te okularki są znośne, nie chodzi mi o super wygląd ale o to czy szkielko dobrze osłania oko, w sensie czy jak opuszcze glowe to mi sie nie bedzie robila "szpara" miedzy szkielkiem a brwią. bo moja luba juz tam zakupuje kolor czarny, ktory ma mniejsze szkielka chyba...

 

uf, naszcescie przymierzyla i okazalo sie ze czarne sa za male!! na jej glowe a z tego co wiem to ma mniejsza od mojej wiec szkoda inne kolory niby ok na jej glowe ale mowi ze szkielka odksztalcaja :/ chyba jednak nici z tych okularów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie czy te okularki są znośne, nie chodzi mi o super wygląd ale o to czy szkielko dobrze osłania oko, w sensie czy jak opuszcze glowe to mi sie nie bedzie robila "szpara" miedzy szkielkiem a brwią. bo moja luba juz tam zakupuje kolor czarny, ktory ma mniejsze szkielka chyba...

 

uf, naszcescie przymierzyla i okazalo sie ze czarne sa za male!! na jej glowe a z tego co wiem to ma mniejsza od mojej wiec szkoda inne kolory niby ok na jej glowe ale mowi ze szkielka odksztalcaja :/ chyba jednak nici z tych okularów..

 

Są 3 rozmiary, czarne są najmniejsze, srebrne największe. Na mnie pasowały najlepiej niebieskie, srebrne wydawały się za duże. W niebieskich jest szczelina, ale od dołu, nie ma plastiku podtrzymującego szkła i trochę światła wpada.

 

Jest jakiś środek do okularów przeciw zaparowaniu? Są do szyb samochodowych, można jest stosować w okularach? Bo te lidlowskie przy braku mocniejszego przepływu powietrza potrafią nieźle zaparować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Szkło przesuwasz w stronę zewnętrzną i najpierw wyjmujesz stronę wewnętrzną, a zewnętrzna już ci później sama wychodzi :):)

 

Tylko ja wyjąłem szkła i teraz nie mogę założyć :D Niech ktoś pomoże :D

 

U mnie były już tylko 2 wzory czarny i srebrny :P Wziąłem srebrne, choć są ciut za duże .....

 

Kupiłem jeszcze słuchawki za 10 zł., bo wszystkie mi się zepsuły :) Od słuchawek dużo nie wymagam .. Te z lidla mają spore bassy a dźwięk jest trochę przytłumiony, ale najlepsze jest to, że mają gwarancję na 3 lata <hahaha> . Śmiesznie to musi wyglądać jak ktoś po 3 latach przychodzi do Lidla złożyć gwarancję, że mu się słuchawki zepsuły, a babka nawet nie wie o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóż najpierw szybkę od zewnętrznej strony (nie przy nosie, tylko po drugiej stronie). Następnie włóż drugą stronę i lekko dociśnij.

Kupiłem jeszcze słuchawki za 10 zł., bo wszystkie mi się zepsuły :P Od słuchawek dużo nie wymagam .. Te z lidla mają spore bassy a dźwięk jest trochę przytłumiony, ale najlepsze jest to, że mają gwarancję na 3 lata <hahaha> . Śmiesznie to musi wyglądać jak ktoś po 3 latach przychodzi do Lidla złożyć gwarancję, że mu się słuchawki zepsuły, a babka nawet nie wie o co chodzi :D

A okulary ile lat mają gwarancji? Też trzy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zal, pojechalem nad wode i jak wracalem sobie to pomyslalem ze jednak wstapie do pobliskiego lidla, i byly 3 pary tych czarnych, przymierzylem i calkiem okej byly dla mnie wiec postanowilem pojechac dod domu i wziac kase bo nie mailem akurat nic i wrocic, wrocilem nie cala godzinke po i juz nie bylo ani jednej pary :/ lol jutro dziewczyne wysylam i moze u niej beda mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No ja u mnie w Mielcu, co kaski leżały ponad miesiąc i nie było na nich chętnych, to jak pojechałem o 13:30 do Lidla to było już tylko 6 par okularów i to tylko czarne i szare :) A później pojechałem z tatą autem kolo 16:30 i tak myślałem, jaki ja jestem głupi, że w największy upał darłem po te okulary do Lidla, co prawda to tylko 4 km w jedną stronę. A tu zajeżdżam i patrz :) :) <zong> nie ma żadnej, szukam, że może gdzieś przenieśli i nagle sobie myślę: Jaki ja jestem zaje* :D :D :) Banan na gębie przez pół godziny :) Szkoda tylko, że nie było niebieskich już jak kupowałem :D

 

P.S. Okulary nie mają gwarancji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie troche za duze, aczkolwiek fajniejsze szkla. Czarne sa dobre na rozmiar ale szkla sa moim zdaniem za niskie i za malo szerokie.

 

Okulary ktore kupilem w lidlu kilka tygodni temu sa lepsze, tyle tylko ze nie maja wymiennych szkiel. Aczkolwiek te nie sa tragiczne, nawet babci kupilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No ja u mnie w Mielcu, co kaski leżały ponad miesiąc i nie było na nich chętnych, to jak pojechałem o 13:30 do Lidla to było już tylko 6 par okularów i to tylko czarne i szare :) A później pojechałem z tatą autem kolo 16:30 i tak myślałem, jaki ja jestem głupi, że w największy upał darłem po te okulary do Lidla, co prawda to tylko 4 km w jedną stronę. A tu zajeżdżam i patrz :) :) <zong> nie ma żadnej, szukam, że może gdzieś przenieśli i nagle sobie myślę: Jaki ja jestem zaje* :D :D :) Banan na gębie przez pół godziny :D Szkoda tylko, że nie było niebieskich już jak kupowałem :D

 

P.S. Okulary nie mają gwarancji :D

Kurcze, miałem dziś jechać ale zostawiłem to na jutro .............. Może znajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO nie wiedziałem, że tu mielczanie goszczą :D

 

Raczej nie znajdziesz, bo sam szukałem jeszcze później czy nie ma tych niebieskich, żeby wymienić, bo te szare troszkę za duże :icon_mrgreen: Ale ogólnie to okulary nawet, tylko rzeczywiście te szare trochę odstają przy brwiach :/ No ale czego się spodziewać za 14 zł z 3 szkłami :D To i tak cud jak na tą cenę :D Za sam pokrowiec bym tyle dał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...