Skocz do zawartości

[kobiety] Na rowerkach ;) - Foty


Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą to skąd biorą się takie cuda :roll:

 

Możesz mi pokazać, w którym miejscu z niej takie cudo? Fajna, zgrabna dziewczyna, ale do cudów to jej jeszcze daleko :roll:

 

A propo cudów - to jest cud:

 

Obrazek

 

i ten sam cud na boisku:

 

Obrazek

 

:twisted:

 

A zmierzam do tego, że przy odpowiednim ujęciu możesz naprawdę cuda uzyskać - a w zasadzie to chciałem powiedzieć - cudze chwalicie, a swego nie znacie :cool:

 

swietnie to ujales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Łobuziaki jedne, widzę, że muszę stanowczo na dowód zajęcia Panny Justyny wrzucić wam fotkę, która niestety może okazać się dość brutalna dla niektórych :)

 

56sr.th.jpg

 

Na osłodę napiszę tylko tyle, że zapraszam wszystkich do Opola, tutaj jest naprawdę dużo fajnych dziewczyn na roweruch :twisted: Niekoniecznie zajętych! :niach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Łobuziaki jedne, widzę, że muszę stanowczo na dowód zajęcia Panny Justyny wrzucić wam fotkę, która niestety może okazać się dość brutalna dla niektórych

Zwykły przyjacielski całus! :lol: Po stroju pary wnioskuje iz był to sezon letni a teraz mamy już grudzien... :twisted:

Bardzo wiele moglo sie zmienic :grin: sugerują to miedzy innymi rowery ustawione w przeciwnych kierunkach ;-)

...OMG co ja mowie :lol: :wink: :-D

A co do Opola potwierdzam istneinie kilku ciekawych osobników zeńskich w tym miescie...czy na rowerach nie wiem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły przyjacielski całus! Laughing Po stroju pary wnioskuje iz był to sezon letni a teraz mamy już grudzien... Twisted Evil

Bardzo wiele moglo sie zmienic Very Happy

 

Zgadzam się z toba X-(L) Dobrzy przyjaciele na rower i tyle. To ze razem jezdza na rowerach jeszcze nic nie znaczy. I ten przyjacielski buziak na pozegnanie. A poza tym jada w przeciwnych kierunkach.

 

PS. A czy Panna Justyna udziela sie moze na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A czy Panna Justyna udziela sie moze na tym forum?

Z tego co mi wiadomo to Panna Justyna niestety nie udziala się na tym forum :P

 

To właściwie jak to jest. Pani czy Panna Justyna?

Odpowiedź brzmi- Panna :D Jednak co wcale nie dziwi jest zajęta i ma od dawna tego samego chłopaka ;)

 

Swoją drogą chyba aż tak źle u was nie jest jeśli chodzi o płeć piękną na roweruch ;) Ja znam sporo takich dziewczyn, nawet siedzę w pracy obok pewnej Sabinki która od paru lat śmiga wyczynowo na kolarce. Ostatnio właśnie była na zgrupowaniu we Francji, obiecała podrzucić jakieś zdjęcia więc jak tylko je dostanę wrzucę tutaj na forum :twisted:

Zapewniam, że jest na co popatrzeć :niach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi- Panna Very Happy Jednak co wcale nie dziwi jest zajęta i ma od dawna tego samego chłopaka Wink

 

Swoją drogą chyba aż tak źle u was nie jest jeśli chodzi o płeć piękną na roweruch Wink Ja znam sporo takich dziewczyn, nawet siedzę w pracy obok pewnej Sabinki która od paru lat śmiga wyczynowo na kolarce. Ostatnio właśnie była na zgrupowaniu we Francji, obiecała podrzucić jakieś zdjęcia więc jak tylko je dostanę wrzucę tutaj na forum Twisted Evil

Zapewniam, że jest na co popatrzeć

No ale dużo może się jeszcze zdarzyć skoro panna :-D i czekamy na zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...