Skocz do zawartości

[amortyzator przód] Epicon vs Raidon


Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto dopłacać 200 zł do Epicona? Za 500 jest Raidon z manetką, a za 700 Epicon z manetką. Stąd moje pytanie czy warto dopłacać do Epicona, bo gdzieś czytałem, że te amortyzatory to właściwie jedno i to samo

Jeżdżę ostre XC i będę montować hamulce tarczowe (tarcza 160 lub 180), który będzie bardziej czuły i mocniejszy, wytrzymalszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podpiąć pod temat. Interesuje mnie amor do jazdy turystycznej, tzw. sakwiarstwa i zwykłej rekreacji. Moje RST wymięka dodatkowo przy tarczy 185mm, poza tym to sprężynowe RST to jest pseudo-amorconfused.gif Potrzebuję najlepiej powietrznego amora, żebym mógł go ustawić pod siebie. Nie zależy mi na wadze, a na sztywności i wytrzymałości, oraz na pieniądzach rzecz jasna! Krótko, Raidon (AIR) czy Epicon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chciałbym się podpiąć pod temat. Interesuje mnie amor do jazdy turystycznej, tzw. sakwiarstwa i zwykłej rekreacji. Moje RST wymięka dodatkowo przy tarczy 185mm, poza tym to sprężynowe RST to jest pseudo-amorconfused.gif Potrzebuję najlepiej powietrznego amora, żebym mógł go ustawić pod siebie. Nie zależy mi na wadze, a na sztywności i wytrzymałości, oraz na pieniądzach rzecz jasna! Krótko, Raidon (AIR) czy Epicon??

Jeżeli kasa nie stanowi to epikon, jeżeli oszczędzamy to raidon. Sam mam raidona ale tylko ze względów budżetowo-czasowych. Poprzedni padł(totalnie-połamany) i kasa była tylko na raidona albo czekanie (bez roweru) do uzupełnienia kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość zakupu Epicona to nie ma się co rozdrabniać.

Jeśli musisz zaoszczędzić weź Raidona.

Dzięki za odpowiedziicon_wink.gif Tak, pieniądze dla mnie to sprawa istotna, także wybiorę Raidona AIR. A macie może jakieś doświadczenia użytkowe właśnie odn. Raidona AIR? Jeśli tak, to prosiłbym informację na maila: pauletto@wp.pl Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...