Skocz do zawartości

[rower] na ramie Kross, osprzęt Sora - szosowy


wi14wa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dostałem pewną propozycję, mam ją do końca tygodnia rozważyć. Będzie to moja pierwsza szosa, po 2letnich zmaganiach z mtb (trekiem 3700).

 

-rama Kross (patrz zdjęcie, nie wiem co to za model, jeśli ktoś się orientuje proszę o podpowiedź)

 

-koła, piasty, szprychy gipremme

 

-korba sora octalink

 

-przerzutka tył sora

 

-klamkomanetki sora 8b. 3 tarcze

 

-przerzutka przód sora

 

-kierownica kalloy uno lite

 

-mostek ritchey pro

 

-sztyca kalloy

 

-opony schwabble

 

-siodło lookin gel

 

-kaseta sora

 

-łańcuch sora

 

-widelec carbon

 

Za taki zestawik 1100zł. Opłaca się to brać, czy np. czekać na jakiegoś treka 1.2? Doradźcie, nie chce wydać ciężko zarobionej kasy na nieodpowiedni sprzęt. Pzdr!

 

* załączone zdjęcie nie przedstawia roweru o którym mowa, ma po prostu tą samą ramę

post-125004-1267628631,16_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1100 za używanego Krossa na sorze?.... w życiu!

Popatrz na allegro idzie okazje trafić za 1100 to można już na tiagrze/105 dorwać lekko.

Jaki rozmiar ramy potrzebujesz?

dokładnie tyle to kosztował nowy a i tak nie byl wart swojej ceny :)

 

wystarczajacy argumet????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rama 18 cali.[/guote]

a tak bardziej po ludzku??? tzn w cm tak jak to wypada powiedziec przy szosie ;)

[guote]ostatnio widzialem ktm'a caly na 105 za 1200zł, ale 6 lat juz mial, caly swiat pewnie przejechal.

macie jakies propozycje?

no i?? moja szosa jest troche starsza niz te 6 lat (kupiłem stal z wikszoscia zeczy tiagry zmiemilem kilka zeczy) i trzyma sie dobrze jezeli ktos dal o sprzet to nie powinno nic sie dziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie ludzie spokoj, tylko nie accent.

 

ta orbea ciekawie wyglada, ale do konca aukcji 6dni, jesli cena teraz wynosi 1100zł, to za tydzień bedzie grubo powyzej dwoch kafli. cos cienko na tym allegro, wiecej to jest tam starych pugeotow, niz konkretnych szos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ta cene rama i tak bedzie miekka, wiec nie widze tutaj wiekszej roznicy (jesli mowicie ze accent lepszy to tak jest, ale ze strony wizualnej to kompletna pomylka, wiec ja wolalbym jezdzic na crossie, jedno gówno, drugie też, tyle że troche mniejsze). czyli jest w ogole taka opcja, ze za +/- 1500zł można wyrwać rower na jakimś niezajechanym osprzęcie shimano 105?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ta cene rama i tak bedzie miekka, wiec nie widze tutaj wiekszej roznicy (jesli mowicie ze accent lepszy to tak jest, ale ze strony wizualnej to kompletna pomylka, wiec ja wolalbym jezdzic na crossie, jedno gówno, drugie też, tyle że troche mniejsze).

Poczytaj sobie w necie opinie o tej ramie accenta...

Co byś chciał za 1000zł rower na karbonowej ramie?

 

czyli jest w ogole taka opcja, ze za +/- 1500zł można wyrwać rower na jakimś niezajechanym osprzęcie shimano 105?

Ja na swój rower polowałem 2mieisące na allegro i mi sie opłacało.

Musisz codziennie przeglądać oferty na allegro i sie czaić, za 1500zł można już fajną maszynke wyrwać, czasami warto kupić np za 1200 i 300zł przeznaczyć na wymiane łańcucha ksety.

 

 

 

http://allegro.pl/item950604693_rower_szosowy_giant_rozmiar_ramy_56.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o krabonową ramę, tylko o sam fakt, że za takie pieniądze ramy wysmienitej nie dostane.

Moze prosciej: powiedzcie mi prosze jakie ramy mam omijac.

 

przepraszam za posta pod postem, ale chce zebyscie widzieli nowe posty.

 

co powiecie na to?

 

http://allegro.pl/item949981382_rower_szosowy.html

 

mozecie polecic rame merida road 880? czytalem wiele dobrych opinii na jej temat, a co wy o niej sadzicie? wypadaloby dokupic klamkomanetki (shimano 105), widelec jakis konkretny i siodelko. oplaca sie taki interes? osprzet to tiagra lekko zmieszana ze 105, wiec zle nie jest (moglbym osobiscie rower sprawdzic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co powiecie na to?

 

http://allegro.pl/item949981382_rower_szosowy.html

 

mozecie polecic rame merida road 880? czytalem wiele dobrych opinii na jej temat, a co wy o niej sadzicie? wypadaloby dokupic klamkomanetki (shimano 105), widelec jakis konkretny i siodelko. oplaca sie taki interes? osprzet to tiagra lekko zmieszana ze 105, wiec zle nie jest (moglbym osobiscie rower sprawdzic).

 

widze ze jesstes strasznie pojety apropo szos

patrzyles ile kamkomatetki 105 kosztuja???? pozatym to wizalo by sie z innymi kosztami bo tam jest 8

 

no i pewnie liczy sie lans bardziej znany w mtb napis na ramie ;) tylko w szosie to jest kiepawe a accent jest w miare ok i za swoja cene sporo przewyzsza jakoscia krosa dodam jeszcze to nie jezdzi sie na lakierze tylko na rowerze i rower sluzy do tego a nie do patrzenia pozatym mi nawet wizualnie nie podoba sie szosowa rama krosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wi14wa nie wiem co ty chcesz od tego Accenta http://allegro.pl/item944838368_diabli_accent_r003_tiagra_105_bcm_sprawdz.html fajnie sie prezentuje,ma klamki 105, jakby udało ci sie go za 1000zł wygrać to był by super zakup, masz 500zł na dokupienie widelca karbonowego i czegoś jeszcze. Zawsze możesz za 5zł kupić naklejke do lansu i będziesz miał producenta jakiego chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, a co mnie obchodzi ze ci sie ta rama nie podoba? wiem ze na lakierze nie jezdzisz, poza tym nie bede kupowal accenta jesli nie chce. patrzylem ile kosztuja, co to ma do rzeczy? nie znasz pojecia "sprzet uzywany"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...