Skocz do zawartości

[targi] targi rowerowe w Warszawie, 26-28 lutego


migajos

Czy przybędziesz na tegoroczne targi?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przyb?dziesz na tegoroczne targi?

    • Tak na 3 dni
      0
    • Tak na 2 dni
    • Tak ale na 1 dzie?
    • Niestety nie


Rekomendowane odpowiedzi

Punktem wstepu, udalo mnie sie zalogowac na forum przez koma, napisac wiadomosc, ale jednak nie doszla ;)

 

ej i ktory 'miszcz' na fr.org dodal targi od 25-28lutego :icon_wink::icon_mrgreen:

 

No coz, do hali wejsc mogl kazdy :whistling: Szczerze to mysle ze nikt by nawet nie zauwazyl ze wsiadlem na superiora i odjechalem :icon_mrgreen:

 

Jakby ktos sie cos doczepil co kto ja jestem bym wyciagnal plakietke z pracy i udawal ze jestem z targow :P Zawsze jeszcze mozna poprosic wystawce o wprowadzenie, wkoncu jest en 'PRESS' :icon_mrgreen:

 

Albo wyszedlem za hale na parking dla dostawcow, cala ciezarowka forkow Manitou poustawianych na specjalnym stelazu i inne rzeczy ktorych nie widzialem dobrze, ale chyba foty nie zrobilem. Gdybym byl te 3h pozniej bylby fajny material, bo tak jak wpadlem o 14 to praktycznie nic jeszcze nie bylo zrobione, wiekszosc dostawcow dopiero rozkladala stoiska, nie mowiac juz o wyciaganiu rowerow.

 

Bedzie sporo macrocashe'ow :voodoo: W dodatku jak tylko wchodzi sie do hali :whistling: , sporo lowriderow czy typowo artystycznych miejskich rowerow.

Kross ma ogromne stoisko w centralnej czesci hali.

 

Z drugiej strony, rozmiar hali i samych targow niestety moim zdaniem jest niewielki :( Liczylem na wieksza powierzchnie, ale wazne ze targi beda. Z drugiej strony mam wypaczone pojecie przez rozmiary innych targow w ktorych bralem udzial.

 

Bardzo krotka fotorelacja pozniej jak dostane modul bluetooth, niestety, ale tylko 5 zdjec. Wiecej nie bylo sensu i tak robic.

 

Najciekawszy moment byl jak jechalem wzdluz trasy torunskiej na zoliboz zalatwic inne sprawy... tam jest teraz teren budowy wezla gdanskiego, nie dosc ze 2km prowadzenia roweru przez haszcze w lesie, woda po kostki to jeszcze na budowie byl za######isty row od kolein. Myslalem ze jest troche plycej i chcialem przejechac, ale! - mialem po pas siedzac na rowerze, ekipa na budowie miala ubaw :D Ale trening przez sezonem dobry, tylko wpizdu szok termiczny na poczatku straszny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widzialem, przypialem rower przy samym wejsciu do hali do masztu na flagi na lewo od glownego wejscia, a ich jest kilka :icon_mrgreen: W okolicy jest gdzie przypiac na dziko w kazdym razie.

 

zolto-srebrny full z czerwonym widelcem ala macrocash jakby co to moj bike jutro, tylko niech nikt nie probuje odkrecic mi SPD bo to najdrozsza czesc w rowerze :icon_mrgreen:

 

SORRY ZA FATALNA JAKOSC ZDJEC, zapomnialem wylaczyc opcje makro po wazeniu kiery z rana... ;)

dsc03018y.jpg

dsc03019pc.jpg

dsc03017l.jpg

dsc03016h.jpg

dsc03020g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się w sobotę, dostałem "zlecenie" od kumpla wybadania czy z tą promocją -22% Meridy na targach to nie ściema ;) . Do tego zapowiada się fajne stoisko Santa Cruz, poza tym łudzę się że może pokażą "high definition" Mojo.

Poza tym pokręcić się w otoczeniu innych osób zarażonych cyklozą jest zawsze fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...