Skocz do zawartości

[okulary] korekcyjne sportowe


Miesny

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Mam do Was prośbę. Poszukuje optyka/sklepu w Trójmieście gdzie znajdę fachową pomoc i spory wybór okularów sportowych korekcyjnych, najlepiej z wymiennymi soczewkami/kolorami. Proszę o polecenia jednego miejsce w którym wszystko załatwię.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzieki. Ale chodzi mi tu o fachowego optyka w którym załatwie komplet: oprawki i wkładkę korekcyjną... Namierzyłem już jedno takie potencjalne miejsce w Sopocie ale jeszcze nie zdążyłem tam trafic

 

 

wymienne korekcyjne - ciężka sprawa. możesz wykonać sobie przeciwsłoneczne korekcyjne bez wymiennych szkieł - polecam taki wariant.

ewentualnie fotochromatyczne transitions (www.transitions.pl - to nie reklama to opis technologii) - mają pewne ograniczenia.

ewentualnie soczewki kontaktowe + dowolne okulary przeciwsłoneczne z wymiennymi szkłami bez korekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Również noszę okulary.

Myślałem kiedyś nad zakupem okularów korekcyjnych na rower, ale koszt był bardzo duży.

 

Zdecydowałem się na soczewki kontaktowe i zakup okularów z kilkoma wymiennymi szkłami.

 

Tobie również polecam taką opcję.

Poza tym stosowanie soczewek ma zalety, na przykład na basenie możesz pływać w zwykłych okularach pływackich.

Także istnieje ryzyko zniszczenia okularów na rowerze, co przy takiej kwocie na nie przeznaczonej nie będzie miłym doznaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...