Skocz do zawartości

[rower] Cannondale vs Merida vs Scott


Madison

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń może do Plusa w Warszawie (rowery.com.pl) albo do erowery.pl i popytaj czy oferta promocyjna jest jeszcze aktualna.

 

Wystawiają teraz Scale 50 z 2009 za ok 3,5 k, czyli akurat w twoim budżecie.

 

Oryginalnej ceny (czyli ponad 4k) bym nie zapłacił za sprzęt na Torze i Deore, ale aktualna wydaje się sensowna.

 

O ile podpasuje ci geo of koz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię czy V-ki sprawdzą się dobrze w trudniejszym terenie przy opadach i błocie

 

A to ciekawe bo kiedyś ludziska jeździli tylko na Vkach i jakoś sobie dawali radę. Sam jeździłem przez kupę, kupę czasu na Vkach w każdych warunkach pogodowych i nie narzekałem. Lepsze dobre Vki niż słabe tarczówki.

 

Poza tym teraz jest sporo wyprzedaży więc jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie można znaleźć roweru za 3k z hydrauliką i osprzętem na poziomie deore i fiRSTem na przedzie, który do okazyjnych startach w maratonach nada się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto twierdzi, że nie ma roweru do 3k z tym oporządzeniem ?

NIe przeczytałeś tematu.

 

Właśnie dlatego nie chcę V (jak w Treku) ponieważ w moim rowerze mam V a za 3 tysiące myślę, że tarcze z hydrauliką nie będą marketówkami.

 

Interesuje mnie tylko ile będzie wynosiła cena Scotta jesli wymienię amortyzator.

Suntour XCR Na Rock Shox Tora 302 bądź SL Air

Cena roweru 2690zł. Ile po tej zmianie. ; )

 

 

P.S - cpo do tego, że kiedyś dawali radę to w latach 70 Downhillowcy nie mieli amortyzatorów i też dawali radę.

Postęp techniki i w rowerze MTb dużo lepiej przy błocie i deszczu sprawdzają się tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...