Skocz do zawartości

Giant-the best bikes Club :P


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Niedawno kupiłem ramę xtc team 2008 (embo) w cycleway(chiny) na ebay-u. Być może nie jest to odpowiedni czas na zadawanie pytań, ale chce poznać Wasze opinie na temat tej ramy. Trudno jest cokolwiek znalezć. Kupiłem ją ze wzlędu na to ,że jest strasznie podobna do tej znanej z 2004. Sprzedawca powiedział ,że jest to wersja przygotowana dla azjatów, reszta czyli wykonanie na i cena na tym samym poziomie. Podsyłam kilka zdjęć i czekam na wszelkie opinie na ten temat!

giantah9.th.jpgthpix.gif

 

giant2pd6.th.jpgthpix.gif

 

giant3sz3.th.jpgthpix.gif

 

giant4pe6.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja miałem właśnie zamawiać tą rame z cycleway, ale teraz to już nie jestem pewien :wacko: Mówicie, ze ona nie jest hydroformowana, a nasze są :wacko:

 

Będe musiał się rozejrzeć u nas za XTC Team :wacko: Czy Giant ma jakieś inne malowanie na naszym rynku poza tym czarno-srebrno-białym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzedaży detalicznej były tylko takie jak mówisz ale możesz kupić sobie taką czerwono-białą -> http://cgi.ebay.com/2008-Giant-XTC-MTB-Fra...%3A1|240%3A1318

Oczywiście w 2007 roku były też niebiesko-srebrne, czarne, srebrne, w 2006 czerwone, a w 2005 całe niebieskie, tylko że wszystkie nie do dostania jak sama rama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...