Skocz do zawartości

[amortyzator] reba 2009 vs reba 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Kolor Reby jeśli chodzi o szybkość nie ma znaczenia bo obydwie mają czerwone naklejki i tu jest ten szczegół. Myśle że RS nie bez powodu umieścił czerwone naklejki.

 

Tak na poważnie to bierz białą bo wygląda super no i rocznikowo młodsza, ale o tym pisałem już wcześniej.

 

Zapraszam do mojej galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama to raczej boblight, a nie "boplihgt"

Skoro masz ramę boblight czerwono białą to nad czym się zastanawiać. Wybór jest jedyny amor biały z czerwonymi naklejkami.

 

Wpisz w googlach i w grafice są rowery złożone w takich kolorach będziesz mógł zobaczyć jak się komponuje całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Manitou... ;)

 

a czy to jest temat co bym bral :P ?

Po 2 mialem manitou r7 elite absolute z 2008 i sie pozbylem bo to amor typowo wyscigowy i nie pracuje super po 1 godzinie jazdy w terenie nie chce mu sie pracowac :P

 

Reba juz podobno przyszla ino jest u bracika ;) za kilka godzin jade po nia rowerek bedzie kolo piątku ale bez siodla heh ;D

 

Pozdro

 

mam juz Rebcie :D

To bylo jak milość od pierwszego spojrzenia :D

a tak na serio

to waga 1591 gram bez polcoka uwazam za bardzo dobre

Bardzo solidna

i piękna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Rebą, a dokładniej z mocowaniem PM.

 

Hamulce SLX, tarcza 160 mm, czyli powinno być bez adapterów.

Ale jest problem. Przykręcam zacisk oryginalnymi stalowymi śrubami z wbudowanymi podkładkami pod łbem śruby hamulec przy zaciskaniu strzela. Przykręcam aluminiowymi z Pro Bolta bez podkładek także strzela. Jednak gdy zacisk oddale ręcznie od mocowania widelca na około 5 mm na górze i około 2 mm na dole, wszystko ucicha i jest jak najbardziej ok. Co z tym zrobić? Jakieś podkładki kombinować czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...