Skocz do zawartości
  • 0

korba TRUVATIV BLAZE - Truvativ Five-D


Gość zuza

Pytanie

Witam .

W marcu mam zamiar kupić rower Kross Fitness i na Allegro zauważyłam że różnią się takimi rzeczami jak korby np. jedne mają Truvativ Five-D , inne TRUVATIV BLAZE a jeszcze inne FSA . I teraz miałbym pytanie - czym się różnią te korby ? Jedyne co się zorientowałam to TRUVATIV BLAZE ma ramiona 170 mm a pozostałe 175 mm , zębatki mają takie same 48 największa .

Z którą korbą mam wybrać rowerek ??? Czy 170 mm i 175 mm to jakaś duża różnica ?

 

A i jeszcze jest jedna różnica - w kołach - jedne są Alexrims DA22 a inne Class citi 1.0 28" , które lepsze ? Alexsrims DA 22 wydają się silniejsze .

 

Doradzacie ma jakiej korbie wybrać tego Krossa Fitnessa ?

Z góry dziękuję za podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

W marcu mam zamiar kupić rower Kross Fitness i na Allegro zauważyłam że różnią się takimi rzeczami jak korby np. jedne mają Truvativ Five-D , inne TRUVATIV BLAZE a jeszcze inne FSA . I teraz miałbym pytanie - czym się różnią te korby ? Jedyne co się zorientowałam to TRUVATIV BLAZE ma ramiona 170 mm a pozostałe 175 mm , zębatki mają takie same 48 największa .

Z którą korbą mam wybrać rowerek ??? Czy 170 mm i 175 mm to jakaś duża różnica ?

 

A i jeszcze jest jedna różnica - w kołach - jedne są Alexrims DA22 a inne Class citi 1.0 28" , które lepsze ? Alexsrims DA 22 wydają się silniejsze .

 

Doradzacie ma jakiej korbie wybrać tego Krossa Fitnessa ?

Z góry dziękuję za podpowiedzi .

Blaze ma najprawdopodobniej mocowanie ISIS (bywają też z mocowaniem Howitzer, ale o to Krossa nie posądzam), Five-D na miniisis (powerspline), FSA nie wiem, bo nie wiem jaki to model. Blaze będzie lżejsza i sztywniejsza od Five-D. Co do kół - zależy od Twojej wagi i od tego, czy zamierzasz dociążać rower bagażem. Jeśli jesteś raczej lekką osobą i nie zamierzasz tłuc się sakwami - City wystarczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...