Skocz do zawartości

[zacisk] Avid elixir r - poważny problem.


Anemia221

Rekomendowane odpowiedzi

Gość R3surrection

Cóż, jeżeli na ok 200 transakcji trafi się 1-2% felernych to chyba i tak mogę to uznać za sukces.

Niemniej, wina chyba nie została udowodniona? ;)

 

ps to się nazywa darmowa reklama xD

mam jeszcze crossmaxy xl i foxa rl 100 gdybyś był łaskaw w wyborczej zareklamować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3, ale ja dobrze wiem co sprzedałem (bo przed sprzedażą było to rozbierane) i on nie był pękniety...Ty się odezwałeś po miesiącu że coś Ci nie pasuje (bo po prostu uszkodziłeś). Wcześniej pomyslałem że w paczce się to mogło stać, a że nie była ubezpieczona to częśc jest mojej winy, dlatego oddałem pieniądze i uznałem że szkoda zachodu.

 

A teraz już widzę, ze mną Ci się udało i próbujesz zakręcić połową forum, jednemu nie pasują crossmaxy, drugiemu hample innemu tarcz itd. GRATULUJĘ RENOMY!

 

 

Pozdrawiam

 

Ps. Z mojej strony to wszystko, resztę wyczerpaliśmy w temacie który o mnie założyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dobrze Pan wykonuje swoją robotę (poza malowaniem jak ktoś stwierdził) nie znaczy że

można tak olewać klientów, monopol monopolem, ale na lepszym podejściu na pewno Pan zyska.

 

W obcym bym nie zostawił, tylko czekał aż mi na miejscu zrobią :).

Jest to wycinek z tematu o firmie luxtech, w ktorym wypowiedzial sie R3surrection.

Dokładnie. To, że 99% procent twoich klientów jest zadowolona nie znaczy, że możesz olewać pozostały 1%(Anemia221)

Taki tekst jak

Nie poczuwam się do jakiejkolwiek odpowiedzialności i chcę żeby to było absolutnie jasne.

wogóle nie ma tutaj prawa bycia.

 

Wiesz co?gdybym cos od ciebie kupowal to tez bym poczekal az mi to zamontujesz i pokazesz ze wszystko dziala ;) ( i co najważniejsze...POKAZAŁBYŚ MI, ŻE WSZYSTKO JEST W TAKIM STANIE JAKIM MIAŁO BYĆ...........)

 

Niemniej, wszystko było od początku jasne i przejrzyste. Żadnych niedomówień.

 

Zużyte mocno są tylko jedne klocki.

 

Tak? Klocki miały mieć 400km po czym nagle stwierdzasz, że były MOCNO ZUŻYTE ( nie wiem czemu napisałeś "tylko". Pewnie dlatego, że dla ciebie klocki nie mają znaczenia

i wymieniasz je jak rękawiczki, ale nie znaczy to, że inni też tak robią.) Jak widać nie wszystko było jasne i przejrzyste. Hmm ale dlaczego? Dlatego, że wkręciłeś gościa.

Nawet jeżeli pierwsza para miała te MAX 400 km to powinieneś uprzedzić, że druga para już tylu nie ma.

 

A gdybyś sprzedawał coś na allegro albo prowadziłbyś sklep to co? Wysłasz w 100% sprawne, a do klienta dochodzą nie w takim stanie jakim miały być. Dla

ciebie jako sprzedawcy powinno mieć to duże znaczenie. Jeżeli zależałoby ci na

swojej reputacji to nie dopuściłbyś do takiej sytuacji. Postarałbyś się sprzęt wymienić na taki jak miał być, a do tego zapłacić za koszty wysyłki. Jak widać nie zależy tobie na opini, a nawet jeśli zależy.....to wątpie, żę -200 da sie jakoś odrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym jednak słuchać przesłanego a propos tego że wysłałem Ci uszkodzone hamulce bo co do tego że tak nie było jestem pewien. Poza tym po co ktoś wysyłałby zepsute hamulce na gwarancji ;)

 

np. po to, że uszkodzenie zrobił sam, a z tego co wiem gwarancje nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych spowodowanych np. uderzeniem w coś itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

tak się składa że hamulce pakowałem w towarzystwie 2 kolegów. Ale nie będę urządzał szopki na zasadzie napisz że było ok.

Co do opinii, trafiłeś w sedno. Nie zależy mi na opinii ludzi którzy nie mają pojęcia o transakcji a tylko oceniają i snują wnioski.

Gdybym prowadził sklep, racja, ten 1% czy 2% wliczasz sobie w koszta. Ja nie muszę na szczęście tego robić.

Poza tym to się póki co opiera na emocjach, bo udowodnienie że nie wysłałem sprawnych jest niemożliwe.

Sądzę , że bardziej wkurza was mój stosunek do sprawy, a jest on taki dla tego, że wkurza mnie gdy próbuję komuś pomóc, a ta osoba smaruje mnie za plecami na forum.

Nie będę, czego wcześniej nie robiłem, oskarżał Anemię że on rozwalił lub nie albo coś z nimi robił, ja tego nie udowodnię, więc po co strzępić sobie gębę. Jeśli w transporcie, powiem bezczelnie, umywam ręce, paczka była ubezpieczona właśnie po to bym nie musiał się o przebieg wysyłki martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli klocki się tak zjechały przez Pocztę Polską czy tam kuriera..? :P

To chyba źle zapakowałeś, musiały szorować całą drogę o asfalt.

Musze przyznać - nieźle masz w bani nawalone. ;)

 

Anemia, doprowadź te "hamulce" do porządku, albo najlepiej sprzedaj to, ja bym się brzydził tym hamować wiedząc w czyich rękach to było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

Czy nie było wyjaśnione że stan klocków był wiadomy zanim zaniosłem paczkę na pocztę? Czy ta informacja jest zbyt trudna do przyswojenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

O gorszym stanie tylnych klocków poinformowałem, zaproponowałem w cenie ubezpieczoną paczkę i kolega na to przystał.

Nie widzę w tym szantażu/przymusu. Skoro ktoś się zgadza na moją propozycję to uznaję to wiążące.

 

ps

 

przypomina mi się Biera sytuacja z Siwyexem. Gdy zapytałem co o tym sądzisz, powiedziałeś, że uważasz, że ściemniam i chcę wyciągnąć kasę.

Gdy wyszło wszystko na jaw, powiedziałeś że "nie masz słów".

 

Zastanów się czy historia nie lubi czasem się powtarzać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gorszym stanie tylnych klocków poinformowałem, zaproponowałem w cenie ubezpieczoną paczkę i kolega na to przystał.

Nie widzę w tym szantażu/przymusu. Skoro ktoś się zgadza na moją propozycję to uznaję to wiążące.

 

yhmm no tak tak. Ale do jasnego, że tak powiem.. GRZMOTA... dlaczego napisales o tym dopiero jak Ci wyslalem kase i dlaczego stwierdziles ze ich troche ubyło jezeli widać, że ich jest z 10%? no powiedziales ze ich troche ubyło i w ramach rekompensaty zapłaciłeś 3zł za ubezpiecznie. No szarpnąłeś się. Jezeli wg Ciebie klocki na tyl to koszt 3zł no to hmm=mysle ze dojdziemy do porozumienia, najlepiej jakies kool stopy po 3zl sztuka, wow ale bym zarobił!

 

nie poinformowales mnie ze tych kloców nie ma... hmm "klocki z przodu ok z tyłu troszke wytarte" no tak po 300km to jakos wyjątkowo TROSZKĘ WYTARTE>...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to musiało wyglądać..

-Cześć kumplu, wysłałeś już przelew?

-- Tak, jutro będziesz miał kasę na koncie.

-Aha, super. Wiesz co właśnie zauważyłem, że klocki się strasznie zjechały, normalnie przez 24h prawie do metalu..

-- O kurcze ;-(

-Ale się nie przejmuj, Dostaniesz super kartonik z napisane Poczta Polska i ubezpieczenie za całe 3.60 w razie gdyby poczta taszczyła Twój nabytek zamiast wieźć.

 

Wszelkie podobieństwo do postaci i sytuacji autentycznych jest niezamierzone i przypadkowe. :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

umówiona cena z wysyłką bez ubez. wynosiła 20zł.

Za ubez.dodatkowo było 12zł

Czy ja Ci się kazałem zgadzać? Zaproponowałbym coś innego.

Sam podważasz swój autorytet. Zgodziłeś się. To nie był żaden przymus.

Ja, chcąc być uczciwym, powiedziałem że po bliższym przyjrzeniu się stan tylnych jest gorszy niż pisałem.

O czym Cię niezwłocznie poinformowałem.

 

Nie widzę sensu w dyskutowaniu na temat cen na które ktoś przystał, przecież to niedorzeczne. Może zaczniemy ustalać ceny na zasadzie zadowolenia klienta po roku użytkowania :sorcerer:?

 

Błąd, że handlowałem z Tobą, obcą osobą na słowo, tyle o tym było w przypadku Luxtecha.. cóż mój błąd. Dałem się przekonać gdy mówiłeś że nie masz konta na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umówiona cena z wysyłką bez ubez. wynosiła 20zł.

Za ubez.dodatkowo było 12zł

Czy ja Ci się kazałem zgadzać? Zaproponowałbym coś innego.

Sam podważasz swój autorytet. Zgodziłeś się. To nie był żaden przymus.

Ja, chcąc być uczciwym, powiedziałem że po bliższym przyjrzeniu się stan tylnych jest gorszy niż pisałem.

O czym Cię niezwłocznie poinformowałem.

 

Nie widzę sensu w dyskutowaniu na temat cen na które ktoś przystał, przecież to niedorzeczne. Może zaczniemy ustalać ceny na zasadzie zadowolenia klienta po roku użytkowania :sorcerer:?

 

o kolego teraz to juz nie wciskaj wałków!!!

 

Kwota za hamulce to X, dodatkowo zzaplacilem za przesylke 20zł czyli x + 20! a na druczku który mam od poczty polskiej jest wyraznie napisane, że oplata to 23zł. Latwo obliczyc 23zł - 20 = 3zł. To gdzie tutaj te 12zł, bo nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie widzę sensu w dyskutowaniu na temat cen na które ktoś przystał, przecież to niedorzeczne. Może zaczniemy ustalać ceny na zasadzie zadowolenia klienta po roku użytkowania :P? "

Z tego co czytałem, to identyczna sytuacja była z siwyex'em

Pojeździłeś, o niedobre.. oddawaj kase!, ale już..! B):sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

tak, są zdarte od spodu, od góry dużo mniej, Starły się pod kątem.

Pojęcie dość mocno zużyte jest rzeczywiście dość trudne do zdefiniowania.

Niemniej, zdjęć się Anemia nie domagał.

 

Chętnie podyskutuję o faktach.

A fakty są takie że hamulce są (?) niesprawne.

Ja twierdzę że wysłałem sprawne. Kolega że otrzymał niesprawne.

Nadal słowo przeciwko słowu. jednak to wystarczyło adminom żeby dać komuś status oszusta.

Cóż, nie o mnie to świadczy lecz o tych osobach.

 

Cały czas mnie kusi żeby napisać coś więcej o kupującym, ale zawsze odrazę we mnie wzbudzało to co robił

Siwyex z moją osobą, oraz niektórzy politycy. Byle zmieszać przeciwnika z błotem. Cóż, może lepiej bym wypadł

w oczach co poniektórych jednak tego nie będę robił, gdyż brzydzę się takich zachowaniem. Jeżeli taki ma być koszt społeczny

postawy którą uważam za słuszną to go poniosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

tak , zdjęć się nie domagał.

 

"To mogłeś dać popękane i przepuszczające olej.. "

Może nie sądź wszystkich swoją miarą, Logith?

 

Moje prywatne zdanie w skrócie jest takie.

Kolega za bardzo bawił się hamulcami "na sucho" bez zamontowania i bez tarczy.

Jeżeli coś się uszkodziło od tego jest gwarancja. Ja jestem gotów pomóc tylko hmmm

nie zgodzę się na zrobienie ze mnie kogoś kim nie jestem ani na zrzucanie odpowiedzialności.

jak mówiłem, za żadną cenę. Pomoc tak, bezpodstawne oskarżenia, bez potwierdzenia, NIE. :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , zdjęć się nie domagał.

 

"To mogłeś dać popękane i przepuszczające olej.. "

Może nie sądź wszystkich swoją miarą, Logith?

 

... ... ...

 

no jeżeli twierdzisz, że twoj sprzet nie jest na handel, bo sam go używasz i że "nie korzystasz z g****" oraz maja nie zrobione wiecej niz 300(na poczatku)-400(po jakims czasie napisales wariant 400km) oraz ze nie są dotarte oraz nie są zapowietrzone oraz " ALE ŻYLETY" yhmhmhmmhm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...