Skocz do zawartości

[Stery] Karbonowa podkładka stożkowa o wysokości 10mm - gdzie znaleźć?


goldbloom

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stery zintegrowane FSA ZS3-SL, które normalnie mają podkładkę karbonową (chyba) 25 mm. Ponieważ to dla mnie zdecydowanie za dużo, zamieniłem ją na podkładkę aluminiową VP (nawet nie wiem skąd ją miałem <_< ). Zastanawiam się, czy w ogóle są zamienniki karbonowe o takiej wysokości, ponieważ minimalny rozmiar, jaki znalazłem, to 15mm (akurat dosyć popularne, np Ritchey czy Token). Na Allegro są , ale tylko na 1". Wiecie skąd wziąć 10 mm na 1 i 1/8" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie będę zakładał tematu bo to tylko szybkie pytanie, którego odpowiedzi jestem po tym topicu niemal pewien - ale jednak spytam :)

Czy ten stożkowy element widoczny na zdjęciu jest tylko podkładką czy jest to jakiś nieznany mi element nieznanego typu sterów? :P

Pytam bo kupiłem ramę AM500 i wszędzie po sklepach i zdjęciach widzę je z takową właśnie podkładką, w swojej Meridzie mam te same stery i wszystko mogę złożyć na normalnych podkładkach. A tą stożkową wsadzić będzie trudno bo chcę kupić amora ze sterówką tylko na 177mm. Temat sterów do dziś nie jest dla mnie do końca ogarnięty więc chciałbym mieć pewność, że zdołam tego amora wsadzić w tą ramę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...