Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu.


Sokol91

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze się nie mozecie zdecydować,jutro do pracy zostaje mi tylko popołudnie.Ale za to połowa niedzieli będzie moja :D Jak kto chce gdzieś w niedziele wyskoczyć to czekam na propozycje mysle że jakieś 40-60 km można zrobić do obiadku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty czym się poruszasz, żebym mógł cię rozpoznać?

 

Wczoraj już nie zdążyłem odpisać. Jeżdżę na czarnym No Saincie Angel.

Dzisiaj wypad się udał. W trasę wyruszyłem już przed 7:00. Do 10:00 musiał się uwinąć z treningiem. Udało mi się w sumie wykręcić 70 km. W sumie trzy kółka wokół Pogorii plus dojazd. Wreszcie ciepełko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się dziś udało wyskoczyć, najpierw troszke się pokręciłem w okolicy niwka-modrzejów-kalinowa-jęzor a później wyskoczyłem sobie do Milowic ^_^

po drodze istny wysyp rowerzystów (i rowerzystek też :) ), ciekaw jestem czy nie minąłem któregoś z Was po drodze (jeździłem od ok. 15 do 18) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mnie w rezultacie zatrzymały siły wyższe w domu.

 

Późnym popołudniem poszedłem do garażu dokończyć składanie zimówki,

ale niestety nie udało się zrealizować tego do końca.

 

Za to jutro na pewno odbiję sobie za dzisiejszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyście se kurde jeździli a ja sufit skrobałem :/

 

hmm... ja dziś fugowałem, bo po drodze zaszedłem do mieszkanka brata, gdzie też jest remont i pomogłem mu trochę :D

chociaż do skrobania sufitu to się nie umywa w najmniejszym stopniu... odkujesz sie jeszcze, może jutro, może w przyszły weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro tak o 12 wybieram sie w jazdę,gdzieś pojeżdżę.Na początku pewno w parku sieleckim wiec jak cos możecie mnie wypatrywać w parku to sie gdzieś przejedziemy. Jeżdżę na czarno szarym Giancie Rainier Disc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na którą część chcesz dojechać. Jak na Rosyjską, to przed sklepem rowerowym na Niwce skręcasz w taką drogę pomiędzy budynkami i potem na rozwidleniu jedziesz w lewo. Miniesz taki amatorski tor crossowy i za nim dojedziesz do wału. Wchodzisz na wał i jesteś na TTC.

Być moze zrobili tam już asfalt albo coś w tym stylu, ale dawno tam nie byłem.

W każdym bądź razie musisz znaleźć miejsce gdzie schodzą się 2 wały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, chyba sam też gdy będe miał chwilę pojadę na trójkąt, bo jakiś czas temu było dość głośno o tym że zaniedbali to miejsce i ciekaw jestem czy coś się zmieniło ;)

bo gdy ostatnim razem tam byłem to ścieżka była tak dokładnie zawalona wszelakiej maści krzaczorami że po powrocie na asfalt wyglądałem jak bym spędził tydzień w dżungli :yes: od tamtego czasu jakoś nie kręciło mnie żeby tam pojechać znowu...

 

edit:

co do drogi: zawsze wolałem bezpośrednio w prostej linii, czyli jedziesz jak na jęzor to przed samym mostem skręcasz w prawo a potem jak ścieżka prowadzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

co do drogi: zawsze wolałem bezpośrednio w prostej linii, czyli jedziesz jak na jęzor to przed samym mostem skręcasz w prawo a potem jak ścieżka prowadzi :P

No taa ale od strony carskiej, jest obelisk, oraz ławeczki :yes: Z Pozostałych dwóch stron nie ma nic :/

Od strony mysłowickiej mieli dać tablicę gdzie kiedyś stała wieża Bismarcka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YankeZ chodzi ci o most na ludwiku,a potem Mikołajczyka?

chodzi mi o most nad przemszą na ul.Orląt Lwowskich :)

 

No taa ale od strony carskiej, jest obelisk, oraz ławeczki :) Z Pozostałych dwóch stron nie ma nic :/

Od strony mysłowickiej mieli dać tablicę gdzie kiedyś stała wieża Bismarcka.

 

jak byłem ostatnio nie było kompletnie nic, więc trzeba podjechać i przyjrzeć się sprawie ;)

a znając życie po stronie naszych sąsiadów nie prędko pojawi się cokolwiek :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem ostatnio nie było kompletnie nic, więc trzeba podjechać i przyjrzeć się sprawie ;)

od 2007 stoi tam obelisk upamiętniający wejście Polski do Unii Europejskiej, który pasuje tam jak pięść do oka (nie bardzo rozumiem intencje stawiającego ten postument) Tzn sam obelisk jest ok, ale inskrypcja na nim jest dla mnie zupełnym nieporozumieniem.

Jakoś rok później postawiono tam 2 ławeczki, i chyba przymierzano się w zeszłym roku do pociągnięcia tam jakiegoś szutru czy asfaltu i zrobienia schodów na wał, ale co z tego wyszło, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2007 stoi tam obelisk upamiętniający wejście Polski do Unii Europejskiej, który pasuje tam jak pięść do oka (nie bardzo rozumiem intencje stawiającego ten postument) Tzn sam obelisk jest ok, ale inskrypcja na nim jest dla mnie zupełnym nieporozumieniem.

Jakoś rok później postawiono tam 2 ławeczki, i chyba przymierzano się w zeszłym roku do pociągnięcia tam jakiegoś szutru czy asfaltu i zrobienia schodów na wał, ale co z tego wyszło, to nie wiem.

 

byłem właśnie w 2007 wczesną wiosną i nie było jeszcze nic. Fakt, ja również średnio rozumiem intencje twórców tego pomnika, do czego chcieli w ten sposób nawiązać... może jakieś luźne powiązania w stylu Unia usuwa granice na mapie Europy => nam też kiedyś zlikwidowano granice i usunięto z map :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oj, coś tu ucichło z deka... przestaliście jeździć na rowerach, czy nie przyznajecie się do innych bike-ekipowców z S-c? ;)

jak tam foremka na zakończenie marca, jak się sprzęt po zimie sprawuje po 'paru' kilometrach ;)

opowiadajcie, o wszystkim co ma jakikolwiek związek z 2 kółkami, miło pogadać z pasjonatami z tak bliska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja walcze jeszcze z remontem (na szczęście już główny front prac zakończony) więc siłą rzeczy na rowerze nie śmigam, poza dojazdami do pracy czy wyskoczeniem na pół godzinki po jakiegoś lepszego browara :mellow:

Ale już po Wielkanocy zamierzam odbić sobie stracony czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...