Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu.


Sokol91

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie wierzę im w te 14'C, miał nie padać śnieg do końca tygodnia a przed chwilą sypnęło u mnie na jakieś 15 min :)

 

ale mniejsza o to zlot nie głupi pomysł tylko niestety już drugi tydzień do szkoły nie chodzę no i trzeba w końcu nadrobić te zaległości więc w weekend a tym bardziej w niedzielę raczej nie wyrobię się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w maju 14'C będzie :down:

 

Jeśli będzie w okolicach 10'C i nie będzie mokro to w niedziele ide pojeździć,bylem wczoraj bo zachciało mi sie o śniegu jeździć,ale ze względu na brak błotników rezygnuje z jazdy o mokrym :)

 

YankeZ gdzie do budy chodzisz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... tak czasem bywa... :)

Tak czy inaczej to już szkoła średnia więc musze się wziąć za nauke (powtarzam to sobie już 4 rok :) ) tak więc w niedziele pewnie zamiast na zlocie (jeśli się wogóle odbędzie) będę siedział przed książkami :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś było super na dworze u mnie coś koło 11'C w cieniu było tak koło 16:00 :)

no ale nigdzie sie nie wybrałem choć miałbym ochotę, pierwszy dzień w szkole po nieobecności, oj ucieszyli się nauczyciele na mój widok... :woot:

w weekend może się wyrwe bo chyba już dłużej nie wytrzymam w domu siedzieć <_<

 

Dla mnie wystarczą 2 stopnie i żeby sucho było.

bogus92:

tak dla ścisłości to przy -15'C też jeździłem, tylko teraz jestem jeszcze właściwie chory :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 16 wyjechałem,na sroduli jak jeździłem po parku to była 17.40 bodajże to trochę chłodem zawiało,ale potem juz było dobrze. :(

 

No to widzę pilny uczeń z Ciebie YankeZ :)

 

W niedziele jak będzie tak jak teraz można wyruszyć gdzieś w lasy jakieś <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę pilny uczeń z Ciebie YankeZ ;)

buahahah ;) tutaj średnio trafiłeś ;)

 

pogoda jest świetna, nic i nikt mnie jutro nie zatrzyma w domu ale w godzinach 'wczesnoporannych'... eee... to raczej nie dla mnie, jestem śpiochem w sobote wstaje zwykle o 11, trzeba nadrobić zaległości w spaniu z całego tygodnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...